Виробничі потужності “ТЕРРА ФУД”

Мільйони людей в Україні та за її межами щодня споживають продукцію Компанії «ТЕРРА ФУД», яку ми виготовляємо на наших сучасних заводах. Компанії належать 11 молокопереробних підприємств та центрів заготівлі молока.

Виробничий майданчик
Білоцерківський молочний комбінат
вул. Узинська, 2, с. Томилівка, Білоцерківський район, Київська область, Україна, 09172
Детальніше
Решетилівський маслозавод
вул. Шевченка, 11, смт. Решетилівка, Полтавська обл., Україна, 38400
Детальніше
Рожищенський сирзавод
вул. Чайковського, 20, м. Рожище, Волинська обл., Україна, 45100
Детальніше
Вапнярський сирзавод
вул. Леніна, 157, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., Україна, 24240
Детальніше
Крижопільський сирзавод
вул. К. Маркса, 157, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., Україна, 24600
Детальніше
Тульчинський маслосирзавод
вул. Полковника Ганжі, 16, м. Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., Україна, 23600
Детальніше
Якість продукції

Один з основних принципів нашої Компанії – це висока якість усієї продукції, її безпечність, відповідність вимогам законодавства і запитам споживачів.

Відповідно до цього принципу на всіх виробничих майданчиках упроваджено систему управління харчовою безпечністю ISO 22000. Її основа – аналіз ризиків харчової безпечності та встановлення критичних точок контролю (HACCP), що дозволяє забезпечити контроль на всіх етапах виробництва і виробляти безпечну продукцію.

Також на чотирьох виробничих майданчиках упроваджено систему управління якістю ISO 9001 – це схема ведення бізнес-процесів, яка забезпечує стабільну якість роботи підприємства й охоплює основні етапи його діяльності.

Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції. Маєте запитання щодо якості продукції? Напишіть нам!

Написати

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва Компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в Компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО. Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва:

Ферма

Молоко – це основна сировина для виробництва нашої продукції, тож контроль якості ми розпочинаємо ще на фермах і в домашніх господарствах, які постачають нам молоко.

Для отримання якісної сировини лаборанти та ветеринарні лікарі Компанії регулярно відвідують господарства, контролюють умови утримання корів, проводять освітню роботу, розповідаючи персоналу, як правильно годувати й доглядати за худобою, щоб вона давала якісне та смачне молоко.

Заготівля молока від господарств відбувається на власних молокоприймальних пунктах Компанії, які ми обладнали сучасними холодильними установками, що дозволяють швидко охолодити молоко до 3° С. Саме за такої температури молоко максимально довго зберігає природні користь і смак. Безпосередньо на молокоприймальних пунктах наш лаборант проводить перші тести на перевірку якості молока, і тільки молоко відповідної якості у спеціальних молоковозах відправляють на завод.

Прийом молока і сировини

Перш ніж надійти на виробництво, молоко та інша сировина проходять вхідний контроль у лабораторії, сучасне обладнання якої дозволяє проводити експрес-діагностику якості вхідної сировини.

Лабораторія проводить тести з усіх параметрів ДСТУ, зокрема, здійснює перевірку молока на кислотність, наявність антибіотиків, наявність фальсифікату, і дає відповідь про допуск сировини на виробництво. Дані про кожну партію сировини, що надійшла, вносяться в комп’ютер, і після обстеження тільки ту сировину, яка відповідає вимогам ДСТУ, направляють на виробництво.

Перевірку якості ще на етапі надходження сировини покладено в основу роботи всіх підприємств Компанії. Вона є важливим та ефективним інструментом системи контролю на рівні з контролем якості на стадії готової продукції.

Виробництво

«ТЕРРА ФУД» пишається своєю репутацією виробника якісних молочних продуктів. На підтвердження цього на наших заводах здійснюють щоденний багаторівневий контроль якості протягом усього ланцюжка виробництва.

Ми проводимо сертифікацію наших заводів на відповідність міжнародним системам менеджменту якості ISO 9001, управлінню безпечністю харчових продуктів ISO 22000.
На кожному виробничому підприємстві Компанії функціонують сучасно обладнані лабораторії, що здійснюють контроль технологічного процесу виготовлення продукції, проводячи відбір проб для досліджень сотні разів на день.

Контроль виробництва продукції та дотримання стандартів також здійснює автоматичне обладнання. Система не допускає випуску неякісного продукту за допомогою автоматизованого контролю більше ніж десяти показників.

Говорячи про забезпечення контролю якості, ми розуміємо важливу роль у цьому процесі персоналу Компанії, тому відповідально ставимося до підбору кадрів, регулярно проводимо навчання і перевірку компетентності наших працівників.

Готовий продукт

Кожна без винятку партія продукції проходить обов’язковий контроль у лабораторіях підприємства й отримує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ та ТУ. Крім власних лабораторій, контроль якості здійснюють Державні науково-виробничі центри стандартизації, метрології та сертифікації, які проводять дослідження безпечності продукції, зокрема перевірку на наявність у ній ГМО. Лише за результатами перевірки ми ставимо на своїх виробах маркування «Без ГМО», оскільки цей факт підтверджують державні експерти.

Уся продукція має сертифікати якості (декларації відповідності), складені на підставі понад десяти різних висновків та експертиз.

Для пакування продукції ми використовуємо екологічно чисті матеріали, які забезпечують надійне зберігання продукту.

Уже готові масло та сир із виробничих цехів потрапляють до складів готової продукції, обладнаних величезними виробничими холодильниками, де автоматично підтримується потрібна температура. Зі складу всю продукцію відвантажують і транспортують до місць продажу.

На шляху до споживача

Завдяки власній розгалуженій дистриб’юторській мережі ми оперативно постачаємо нашу продукцію до торгових точок усієї країни та далеко за її межі. Протягом усього маршруту вантаж контролюють співробітники транспортного і торгового департаментів Компанії.

Для перевезень ми використовуємо спеціально обладнаний транспорт, який захищає продукти від дії шкідливих факторів, перепадів температури, механічних пошкоджень.

Співробітники логістичного департаменту в обов’язковому порядку контролюють дотримання температурних режимів під час завантаження та розвантаження продукції.

Машини, обладнані холодильними установками, везуть продукти в усі куточки країни. Так наші масло, сир і спреди потрапляють до магазинів, де на них чекають споживачі.

Магазин

Для нас контроль якості не закінчується на заводах. Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції і на полицях магазинів, і на ваших столах.

Наші торговельні представники регулярно відвідують точки продажу та контролюють дотримання умов зберігання нашої продукції.

Технологи Компанії здійснюють контрольні закупівлі, проводять тести нашої продукції, аби переконатися в тому, що в процесі зберігання і продажу всі смакові й поживні якості продукту залишаються на найвищому рівні.

Від ферми до столу співробітники Компанії «ТЕРРА ФУД» контролюють усі етапи виробництва, тому ми з упевненістю говоримо – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.