Благодійність

Ми створюємо доступні та смачні продукти з турботою про людей. Діти – наше майбутнє. Піклування про них – особлива соціальна місія, тим паче, коли йдеться про дітей-сиріт чи дітей з вадами здоров’я.

У 2019 році ми розпочали підтримку дитячого будинку «Пролісок» у с. Вовчків Київської області. За підтримки БФ «Благомай» беремо участь у щорічній акції «Подаруй спорт дитині».

Щороку ми забезпечуємо продуктами харчування літній табір, організований Дитячим соціально-реабілітаційним центром «Сонячне світло». Також, надаємо продукцію для Фонду допомоги онкохворим дітям «КРАБ» та готуємо «Пакунки добра» до свят разом із ГО «НЕО Лідери».

З 2018 року беремо участь як партнер та учасник спортивно-благодійного проекту «Пробіг під каштанами». Це захід, який підтримується громадськістю, об’єднаний спільною метою. Майбутнє нації полягає у здоровому розвитку та вихованні дітей і молоді. Тому надважливо демонструвати приклад для наслідування та допомагати збереженню здоров’я української нації. Команда співробітників «ТЕРРА ФУД» бере участь у дитячих і дорослих забігах.

З 2017 року як благодійну допомогу передаємо продукцію для БФ «Фудбенк». За цей період ми передали майже 10000 кг молочної продукції на суму майже 500 000 гривень.