Наша команда
Історії успіху
Укладальник- пакувальник. Майстер
Олена працює на Тульчинському маслосирзаводі вже 23 роки. Підприємство стало для неї місцем, де вона здобула нові знання та навички, і завдяки цьому зросла кар’єрно. Крім того, на заводі працює разом з чоловіком та сином, які також змогли себе реалізувати. Це яскравий приклад того, як сімейні традиції започатковуються та підтримуються на підприємстві.
Слюсар КВПіА 5 розряду (енергоцех). Головний енергетик , електротехнічний відділ
Дмитро працює на заводі вже 6 років. Пройшов шлях від електромонтера до начальника контрольно-вимірювальної дільниці, а з червня 2019 року він – головний енергетик. Професійний досвід передає колегам, а всі рішення скеровує на те, аби полегшити працю інших.
Лаборант 3 розряду. Головний технолог, виробнича служба
Наталія Садова ще у студентські роки вирішила, що працюватиме у молочній галузі, тож відразу після інституту прийшла працевлаштовуватися на завод. Старанність, відповідальність та працьовитість дали свій результат – сьогодні Наталія Іванівна є головним технологом.
Обліковець. Начальник цеху фасування сиру
Для Людмили улюблена робота вже стала другою домівкою – вона проводить на заводі дуже багато часу, постійно перебуває на зв’язку з колегами, адже прагне все тримати під контролем та відстежувати виробничі процеси, аби одержувати тільки найкращі результати роботи.
Змінний майстер цеху виробництва сиру. Начальник виробництва
Світлана прийшла на завод 12 років тому. Саме це підприємство вважає своєю професійною «альма-матер», адже тут зростала як спеціаліст, тут знайшла надійних наставників і чудових колег. Не припиняє вчитися й неймовірно задоволена, що компанія дає таку можливість для працівників у підрозділах.
Бухгалтер. Начальник цеху догляду за сиром
Тетяна ніколи не боялася труднощів, завжди наполегливо працювала, самостійно вивчала нові програми та через спроби і помилки досягала успіхів. Тепер впевнено керує своїм підрозділом, вчить молодих колег та продовжує опановувати нові грані професії.