Білоцерківський молочний комбінат

Філія «Білоцерківський молочний комбінат» (БМК) Компанії «ТЕРРА ФУД» – один із найсучасніших у Східній Європі та перший в Україні завод із випуску продукції з незбираного молока, що відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського Союзу.

БМК – єдиний в Україні молочний комбінат, побудований з нуля за роки незалежності України. Його було спроектовано з урахуванням сучасних стандартів якості, починаючи від вибору локації для будівництва і завершуючи розташуванням виробничих зон усередині будівлі. Комбінат входить до ТОП-5 вітчизняних виробників продукції з незбираного молока.

Сучасні гарантії якості

На Білоцерківському молочному комбінаті встановлено новітнє технологічне обладнання, яке дозволило створити повністю автоматизовані технологічні лінії виробництва, розливу та упаковки продукції. Інноваційне обладнання комбінату постачають такі провідні світові виробники, як TetraPak, GEA, SPX.

На комбінаті впроваджено систему управління підприємством (ІСУП) на базі міжнародних стандартів ISO22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу – від ферми до полиці магазину, що гарантує якість і безпеку молочних продуктів.

Сучасне обладнання, налагоджені технологічні процеси переробки молока, інноваційний підхід до виробництва, використання високоякісної молочної сировини та європейських заквасок дають можливість виробляти якісні та безпечні молочні продукти.

Провідне молочне підприємство

Білоцерківський молочний комбінат – ексклюзивний постачальник молочних сумішей для морозива та коктейлів McDonald’s в Україні, а також експортер молочних сумішей для цієї мережі закладів у Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.

БМК уже тричі визнано найкращим у Європі виробником молочних сумішей для компанії McDonald’s. 12 років поспіль комбінат є єдиним постачальником молочних сумішей для морозива та коктейлів до мережі сімейних ресторанів McDonald’s в Україні.

Білоцерківський молочний комбінат заслужено вважається еталонним молокопереробним підприємством України. БМК першим у країні презентував молочну продукцію преміального сегмента у скляній упаковці під ТМ «Premialle», під цією маркою налагодив також виробництво першого українського сиру фета, частка якого на ринку України сьогодні становить 40%.

Виробничі потужності БМК:

  • Переробка молока – 60 тис. т на рік.

  • Виробництво продукції з незбираного молока – до 60 тис. т на рік.

  • Виробництво м’якого сиру – 1,5 тис. т на рік.