Тульчинський маслосирзавод
ТМСЗ виробляє понад 20% усього вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей на ринку України
Продукція заводу експортується більше ніж до 45 країн світу

Виробничі потужності ТМСЗ

Тульчинський маслосирзавод – лідер вітчизняного виробництва вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей.

  • До 300 тонн молока щодня заготовляють на заводі;
  • до 160 тонн масла і рослинно-вершкових сумішей щодня надходять на полиці магазинів;
  • до 13 тонн продукції на добу обробляє цех із виробництва та зберігання сиру;
  • до 25 тонн сухої демінералізованої сироватки виробляє щодоби спеціалізована високотехнологічна установка;
  • 3 тонни казеїну виробляє казеїновий цех.

2018 рік – початок реконструкції та реорганізації цеху з виробництва сирів. Таким чином, підприємство налагоджує виробництво ультрапастеризованого молока, збільшуючи загальні потужності випуску продукції з незбираного молока. Останнім часом ринок продуктів із незбираного молока демонструє відносну стабільність. Саме тому реконструкція дозволить наростити обсяги виробництва готової продукції на 800–1200 тонн на місяць, підвищити рівень технології переробки та покращити ефективність використання енергоресурсів.

10 квітня 2018 року Тульчинський маслосирзавод відсвяткував визначний ювілей – 90-річчя від дня заснування підприємства. За цей час Тульчинський маслосирзавод (ТМСЗ) став лідером вітчизняного виробництва вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей. ТМСЗ виробляє понад 20% усього вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей на ринку України, якість яких підтверджено міжнародною сертифікацією. Продукція заводу має великий попит не тільки на батьківщині, а й за кордоном, про що свідчить широка географія експорту до 45 країн світу.

З 2002 року завод налагодив випуск продукції під ТМ «Тульчинка», яка незабаром стала одним із лідерів споживацьких уподобань. Сьогодні на ринку представлений насичений асортимент ТМСЗ на будь-який смак і гаманець. Статистичні дані споживацьких уподобань стверджують, що кожний п’ятий українець купує рослинну-вершкову суміш ТМ «Тульчинка» для приготування буденних страв та для святкової випічки. І це недивно, бо виробник докладає чималих зусиль, аби якість продукції відповідала найвищим показникам.

На заводі приділяють багато уваги модернізації обладнання з урахуванням найсучасніших тенденцій у світовій масложировій промисловості. З метою забезпечення постійного контролю якості на заводі безперебійно працює новітня сучасна лабораторія, що є однією з найкращих на території СНД. Постійні інвестиції в оновлення устаткування та автоматизацію виробничих процесів дозволили звести до мінімуму вплив зовнішніх факторів і гарантовано випускати продукцію високої якості. «Ми щонайкраще знаємося на якості продукції, бо наше підприємство успішно працює вже дев’ять десятиліть. А це означає, що ми маємо міцні традиції та величезний досвід і продовжуємо їх розвивати. Сучасні технології та майстерність маслоробів дозволяють виробляти продукти згідно з європейськими вимогами та складати чималу конкуренцію іншим виробникам на експортному ринку», – підкреслив директор заводу Олександр Танана.

Такі досягнення заводу належать насамперед тисячному трудовому колективу. Не одне покоління фахівців сумлінно працювали та продовжують свою кар’єру на ТМСЗ. Завод і сьогодні відкритий не тільки для професіоналів своєї справи, а і для молоді міста, району та навіть області. Так, у рамках обласного заходу «Ярмарок вакансій» представники заводу відвідували Вінницький коледж Національного університету харчових технологій та Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету. Хочеться вірити, що студенти старших курсів оберуть Тульчинський маслосирзавод для здобуття практичного досвіду та подальшого працевлаштування.

Вислів «зроблено в Україні» стосовно Тульчинського маслосирзаводу викликає гордість за свою рідну та якісну продукцію. Адже 90 років – це гідна дата.

Історія підприємства

На початку ХХ століття в господарствах Вінницької області утримували велике поголів’я корів, але не було заводу, який зміг би обробляти значні обсяги молока.

У 1927 році влада вирішила відкрити в місті Тульчин Вінницької області завод, що випускав би до 2000 пудів (близько 33 тонн) масла на місяць.

З року в рік завод розвивався, і в 1999 році став першим активом Групи компаній «ТЕРРА ФУД». З цього періоду стартував новий етап розвитку підприємства.

З 2001 року Тульчинський завод одним із перших почав розвивати категорію рослинно-вершкових сумішей на українському ринку.

У 2002 році розпочався випуск продукції під ТМ «Тульчинка».

Контакти заводу

Адреса: вул. Полковника Ганжі, 16, м. Тульчин,
Тульчинський р-н, Вінницька обл., Україна, 23600
Тел.: +380 4335 2 29 50