Решетилівський маслозавод
Решетилівський маслозавод є одним із провідних молокопереробних підприємств Полтавщини. Завод спеціалізується на виробництві вершкового масла, спредів та плавленого сиру. У 2003 році завод увійшов до складу Групи компаній «ТЕРРА ФУД».
 
Виробничі потужності Решетилівського маслозаводу:
  • добовий обсяг переробки молока – 170 тонн;
  • добовий обсяг виробництва плавленого сиру – 20 тонн.
З історії заводу

У серпні 1924 року в Решетилівці було створено кооперативне товариство з переробки молока, а через 5 років на його місці постав завод, збудований за останніми технічними вимогами того часу. За роки роботи підприємство активно зростало та розвивалося. Так, тільки з 1989-го по 1995 рік було споруджено новий цех із виробництва продукції з незбираного молока, очисні споруди, проведено реконструкцію котельні, компресорної станції.

Наступний важливий етап розвитку підприємства розпочався у 2003 році з приєднанням до Групи компаній «ТЕРРА ФУД». Було здійснено реконструкцію виробництва, модернізовано основне обладнання та інфраструктуру, збільшено обсяги виробництва, налагоджено випуск нових видів продуктів.

Решетилівський маслозавод по праву пишається багатим досвідом своїх майстрів, неухильним дотриманням високих стандартів якості та унікальним розташуванням у багатому на сировину регіоні. Особлива гордість заводу – широкий асортимент натуральної продукції. Смачні та якісні сири та плавлені сирки сьогодні є добре відомими українським споживачам під ТМ “Ферма” та ТМ «Золотий резерв». Решетилівська продукція завжди славилася своїми показниками якості й неодноразово отримувала нагороди національних та міжнародних виставок і конкурсів, серед яких WorldFood Ukraine і «100 кращих товарів України».