Компанія «ТЕРРА ФУД» усвідомлює свою соціальну місію та сприяє розвитку суспільства:

Виробляє широкий асортимент натуральної якісної та безпечної продукції на будь-який смак та гаманець
Відіграє активну роль у соціальному, суспільному та духовному житті громад у регіонах, де розташовані підприємства Компанії
Створює робочі місця та піклується про професійний розвиток працівників
Зміцнює репутацію України як гідного гравця світового ринку продуктів харчування
Церква св. Миколая в с. Паланка (Вінницька обл.) побудована на пожертви Групи компаній «ТЕРРА ФУД»

Ми – Компанія, яка випускає продукцію з молока, тому ми особливо розуміємо, що бізнес має бути відповідальним. А це означає не тільки думати про бізнес-інтереси, а й враховувати потреби суспільства та бути ініціатором позитивних змін. Для нас корпоративна соціальна відповідальність – це не слідування тренду, це – стиль поведінки та спосіб життя.

Ми піклуємося про те, щоб створити всім співробітникам оптимальні умови для роботи та розвитку. Нам важливо, щоб кожен ТЕРРАФУДівець відчував свою важливість у команді однодумців та був максимально залучений у проекти за власним бажанням. Адже всі наші співробітники – це люди, з якими ми будуємо здорове майбутнє. І ми розуміємо, що щасливі люди працюють краще.

Ми підтримуємо соціальний рух за збереження природи для наших нащадків. В офісі Компанії організовано пункт прийому паперу, пластикових пляшок та батарейок для подальшої переробки.

У планах Компанії – розвиток корпоративного волонтерства, освітні проекти, піклування про довкілля.