Місія та цінності

Наша репутація базується не лише на якості наших продуктів, а й на прикладах чесного, етичного та справедливого ставлення співробітників Компанії до наших клієнтів та партнерів.

Наша Компанія динамічно розвивається та активно впроваджує інновації, налічує близько 4 тисяч співробітників, є лідером з переробки молока та №1 з виробництва молочної продукції в Україні.

Успіх Компанії та її добре ім’я зумовлені порядністю, чесністю та відданістю наших співробітників спільній справі.

Компанія є сильним гравцем міжнародного ринку та експортує продукцію до більше ніж 60 країн світу.

Місія

Ми створюємо доступні та смачні продукти з турботою про людей.

Цінності
Лідерство
Ми йдемо в авангарді ринку, створюємо нові сегменти, розвиваємо інноваційні категорії продуктів. Завдяки досвіду найкращих спеціалістів, передовим технологіям та новітньому обладнанню наша продукція отримує незмінну любов споживачів та здобуває високі оцінки експертів.
Орієнтація на споживача
У центрі нашої уваги – смаки та вподобання всіх категорій споживачів. Переваги нашої продукції: найвищі органолептичні показники, багатий асортимент, присутність в усіх цінових категоріях та широка географія продажів.
Якість
Нашу продукцію споживаємо ми самі та наші родини. Ми неухильно дотримуємося високих стандартів якості, щиро любимо свою справу та знаємо, як зберегти і примножити те, що дає природа. Підприємства холдингу мають сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості та безпеки. Ми контролюємо якість наших продуктів на всіх етапах виробництва від сировини до полиці в торговельних мережах.
Корпоративна цілісність
Усі підрозділи Компанії об’єднує спільна мета, цінності та правила. Це забезпечує загальний успіх підприємств та ефективність команди. Завдяки орієнтації на результат і постійному обміну досвідом ми створили та розвиваємо злагоджену команду справжніх професіоналів.