«ТЕРРА ФУД» експортує молочну та масложирову продукцію до 55 країн світу.

Компанія «ТЕРРА ФУД» – найбільший український експортер рослинно-молочних та рослинно-вершкових сумішей, масла та сиру.

Вже понад 15 років Група компаній «ТЕРРА ФУД» розвиває експортний напрям, і на сьогодні 55 у світі імпортували і готові харчові вироби, і продукцію для В2В-сегмента. Щорічна стратегія розвитку міжнародних продажів передбачає як відкриття нових ринків, так і розвиток асортименту та нарощування обсягів на фокусних ринках.

Частка експорту в загальному обсязі продажів молочної продукції постійно зростає.

Завдяки багаторічному досвіду розробки молочних продуктів і сучасному обладнанню наших підприємств «ТЕРРА ФУД» – одна з небагатьох компаній в Україні, спроможна виготовити продукцію, враховуючи будь-які побажання наших партнерів. Так, ми можемо виробляти продукцію в різних варіантах упаковки і ваги, а також продукцію, що враховує особливості місцевого ринку, наприклад, із різним вмістом жиру та різними смаками.

Ми розвиваємо дистрибуцію на міжнародних ринках.

Розвиток дистрибуції брендів на міжнародних ринках та побудова довготривалих відносин з бізнес-партнерами є стратегічним завданням департаменту міжнародних продажів «ТЕРРА ФУД». Ми забезпечуємо маркетингову підтримку своїм зарубіжним партнерам, адаптуючи продукт під ринок, розширюючи асортимент та надаючи всі необхідні промоматеріали.

З питань продажу та дистрибуції продукції за межами України прохання звертатися до Департаменту міжнародних продажів:

Тел.: + 380 44 594 70 33
E-mail: export@terrafood.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/terrafood.export/

Офіційні дистриб’ютори