Чому ТЕРРА ФУД

Ми пишаємося тим, що починаючи з 1999 року Компанія є одним із лідерів на ринку молочної промисловості України. Завдяки злагодженій роботі команди ми забезпечуємо бездоганну якість молочних продуктів, які регулярно отримують високу оцінку споживачів і експертів галузі.

Це Компанія з давньою історією і захоплюючим майбутнім.

Тут ви знайдете справжній командний дух і культуру, в якій людину дійсно цінують.

Ми ставимо перед собою амбітні цілі й тому завжди раді як кваліфікованим фахівцям з великим досвідом роботи, так і співробітникам, які тільки починають свій кар’єрний шлях.

Працювати в «ТЕРРА ФУД» – означає постійно рухатися вперед, рости з нашою Компанією, беручи участь у створенні її майбутнього.

Про нас

«ТЕРРА ФУД» – один з найбільших українських вертикально інтегрованих холдингів, що об’єднує молочні виробничі майданчики в Україні та за її межами.

Наша культура

Команда «ТЕРРА ФУД» – це творчі й амбітні люди

Сьогодні команда «ТЕРРА ФУД» – це однодумці зі спільною метою – створювати доступні та смачні продукти з турботою про людей.

Ми цінуємо талановитих, порядних та цілеспрямованих людей.

Ми вдосконалюємося та вдосконалюємо, працюємо з розумом, втілюємо нові ідеї та інновації, щоб досягти наших цілей та мети. Професійне й особистісне зростання є постійною вимогою сучасного світу. Тому ми приділяємо велику увагу розвитку та навчанню персоналу, розкриваючи потенціал наших співробітників через професійне зростання, пропонуючи можливість постійного навчання, удосконалення знань та навичок, а також побудови успішної кар’єри в межах Компанії.

Ми любимо те, що робимо. Ми робимо те, що обіцяємо. Ми віримо, що наша натхненна та відповідальна праця створює смачні молочні продукти.

Ми беремо на себе особисту відповідальність за ті завдання, які виконуємо. Кожен з нас чесний із самим собою і з Компанією.

Ми сильніші, коли думаємо та діємо командою. Наші інтереси та інтереси Компанії цілісні.

Ми вміємо чути, поважаємо та підтримуємо колег, щоб кожен міг ефективно виконати свою роботу.

Працювати в «ТЕРРА ФУД» – означає постійно рухатися вперед, мати підтримку, умови та наснагу для справжніх звершень завдяки поєднанню інтелектуального та емоційного, особистого та суспільного, а також отримувати задоволення від нового досвіду та можливостей, водночас впливаючи на довготривалий результат.

Ставши частиною «ТЕРРА ФУД» Ви:

  • Отримаєте досвід та експертизу;
  • Навчитеся командній роботі та співпраці;
  • Відчуєте переваги надійності та якості;
  • Відчуєте причетність до створення нових, корисних, смачних, інноваційних продуктів;
  • Побудуєте кар’єру всередині Компанії.