Вакансії

Для того щоб реалізувати себе, необхідно не лише визначитися з професією, а й знайти гідне місце роботи, яке задовольнить всі ваші вимоги. Якщо Ви готові працювати у згуртованій та сильній команді, показувати результати з першого дня роботи, Вас надихають маштабні та цікаві проекти, тоді Ми – Ваша ідеальна Компанія.

У нас працюють найкращі фахівці своєї галузі. Нам цікаві професіонали своєї справи, які мають за плечами  солідний досвід, та перспективні молоді спеціалісти, готові присвятити себе улюбленій справі, тому, якщо Ви маєте успішний досвід, щиро цікавитесь молочною сферою, готові до нових викликів та сміливих рішень — ласкаво просимо до нашої енергійної, націленої на результат команди.

Якщо ви маєте бажання стати частиною нашої команди, яка реалізовує інновації, приєднуйтесь! Використайте цю можливість та відправляйте своє CV.

*Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди маємо можливість надати зворотній зв’язок так швидко, як ви очікуєте, ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв’яжемося з вами, це означатиме, що ми ознайомилися з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду.
Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її Вам.

Список вакансій
Усі міста
Усі міста
Біла Церква
Київ
Крижопіль
Тульчин
Усі напрямки
Усі напрямки
Водій
Головний механік
Департамент маркетингу
Керівник з охорони праці
Керівник цеху виробництва
Майстер
Менеджер з персоналу
Менеджмент
Провідний спеціаліст МСФЗ
Програміст 1С
Продажі
Фахівець по роботі з клієнтами
Не знайшли потрібної вакансії?
Ви хочете працювати в Компанії, але не знайшли відповідної вакансії, надішліть своє CV з зазначенням посади яка Вам цікава.
*Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її Вам.

  Ім’я

  Телефон

  Пошта

  Місто

  Супровідний лист

  Прикріпити файл з резюмеФайл прикріплено

  Я погоджуюсь на обробку персональних даних