Подгорна Олена Анатоліївна

Укладальник- пакувальник. Майстер

Олена працює на Тульчинському маслосирзаводі вже 23 роки. Підприємство стало для неї місцем, де вона здобула нові знання та навички, і завдяки цьому зросла кар’єрно. Крім того, на заводі працює разом з чоловіком та сином, які також змогли себе реалізувати. Це яскравий приклад того, як сімейні традиції започатковуються та підтримуються на підприємстві.

Як розпочиналася Ваша кар’єра?

На завод я прийшла 1996 року, починала з посади маслороба, згодом стала пакувальником-укладальником, а нині я вже майстер. Влаштувалася одразу після інституту за порадою чоловіка, який на той момент уже рік працював тут водієм. Йому до вподоби ця професія, спочатку їздив на маленькому молоковозі, а тепер уже водій-далекобійник. Пізніше до нас приєднався і син, працював у лабораторії, але хоче бути як батько – водієм.

Що найбільше подобається у роботі?

Наш колектив! Понад 100 осіб, але всі дуже привітні й дружні. Окремо хочу подякувати нашому керівництву та начальнику цеху, наші робітники відчувають, що роблять спільну справу й відповідальні за кінцевий продукт.

Чи пам’ятаєте свій перший робочий день?

Звісно, таке не забувається. Так склалося, що в перший день я виходила на нічну зміну, дуже хвилювалася, щоб встигнути зробити норму, акуратно запакувати кожну пачку і нікого не підвести. Через декілька днів це вже було доведено до автоматизму і виходило дедалі краще. 

Які переваги роботи на заводі?

Почуття стабільності та захищеності, матеріальна допомога в скрутних випадках незалежно від посади робітника, медична страховка та повний соціальний пакет. Дуже стимулюють корпоративи та екскурсії: ми з колективом досі згадуємо, як разом їздили на море, вуПочаїв на святі місця та в Умань у Софіївський парк, це були незабутні враження.

Чим захоплюєтеся поза роботою?

Люблю готувати, стараюся вражати близьких новими рецептами. Найбільше подобається пекти здобу і десерти з нашим маслом «Тульчинка». Крім цього, у вільний час допомагаю чоловіку в нашому саду. 

Що Вас мотивує?

Гордість за пройдений шлях та майбутні можливості, бажання ставати кращою з кожним днем, підвищувати ефективність та постійно рухатися вгору. Звісно, також стимулює і матеріальний бік.

Ми працюємо на заводі всією сім’єю, бо відчуваємо турботу і тепло, які отримуємо від наших колег та керівництва підприємства. Це спонукає до ще більш плідної та наполегливої праці. Адже коли отримуєш добро, завжди хочеться повернути його сторицею.