Садова Наталія Іванівна

Лаборант 3 розряду. Головний технолог, виробнича служба

Наталія Садова ще у студентські роки вирішила, що працюватиме у молочній галузі, тож відразу після інституту прийшла працевлаштовуватися на завод. Старанність, відповідальність та працьовитість дали свій результат – сьогодні Наталія Іванівна є головним технологом.

Пригадайте, які емоції переживали, коли тільки прийшли на підприємство?

Це моя перша робота. Коли прийшла сюди, побачила масштабне виробництво, великі цехи, сучасне обладнання – і була справді вражена. Мені все дуже сподобалося. Особливо приємним було те, як прийняли у колективі: завжди відчувала підтримку, розуміння. Я дуже хотіла працювати тут, тож старанно виконувала всі завдання керівництва й відповідно розвивалася, професійно зростала. Була лаборантом, хіміком-лаборантом, інженером-хіміком, інженером-технологом. Й тільки після того, коли пройшла такий довгий шлях, стала головним технологом.

Розкажіть, будь ласка, про колег, з якими працюєте.

Зараз у нас молодий, дружній колектив. Ми разом вчимося, допомагаємо та віримо один в одного. Підтримку відчуваємо і від керівництва, і від колег з інших підрозділів. Зокрема, мені часто допомагають спеціалісти з R&D, завжди підказують, як правильно вчинити, яке рішення прийняти у певній ситуації. Дуже важливо, коли є така підтримка, коли тебе не залишають наодинці, якщо виникають труднощі. Тепер керівництво вкладає багато зусиль, аби піднімати професійний рівень працівників: відбуваються різноманітні навчання, семінари, тренінги. Ми це дуже цінуємо й готові працювати ще завзятіше.

Як сприймаєте свою роботу, колектив?

Підприємство для мене вже як сім’я. Завод став справді рідним, до нього, як кажуть, лежить душа. І мої близькі, чоловік і дитина, мене підтримують. Як тільки починала працювати, то розуміла, потрібно старатися, розвиватися, прагнула професійно вдосконалюватися, адже чим більше знаєш і вмієш, ти більше тебе цінують на підприємстві.

А що для Вас означає працювати на заводі?

Саме робота тут дає мені відчуття впевненості у завтрашньому дні, відчуття реалізованості та розуміння того, що твоя праця не марна, що вона приносить користь людям. Є і практична сторона: я поряд живу, тут є дитсадок, а для молодої мами це дуже важливо. А також є колеги-однодумці, які ніколи не підведуть.