Галицьких Дмитро Анатолійович

Слюсар КВПіА 5 розряду (енергоцех). Головний енергетик , електротехнічний відділ

Дмитро працює на заводі вже 6 років. Пройшов шлях від електромонтера до начальника контрольно-вимірювальної дільниці, а з червня 2019 року він – головний енергетик. Професійний досвід передає колегам, а всі рішення скеровує на те, аби полегшити працю інших.

Чим Вам запам’ятався перший робочий день?

Коли вперше прийшов на завод, був навіть трішки шокований, адже підприємство велике, багато техніки, електрообладнання. До того ж, це харчова промисловість, яка має певні вимоги. Нам з напарником провели екскурсію, розповіли, що і як працює, а потім дали завдання. Ми з ним успішно впоралися.

Що допомогло рости професійно?

У мене був хороший керівник – Олександр Шпак. Він багато навчив, підтримав. Й мені особисто хотілося розвиватися. Я завжди всім цікавився, прагнув розібратися до найменших деталей в різних процесах.

Чи підтримує керівництво певні ініціативи, новації?

Так, звісно. Коли встановлювали інтерактивні панелі, дали завдання – самостійно налаштувати та запустити у роботу. Тоді довелося добряче потрудитися, але все запрацювало. Згодом їздив на виставку виробника цього обладнання й розповідав про свій проект. Багато хто був здивований тим, який підхід для цього питання я обрав. Переконаний, коли можна щось зробити власними силами, не варто залучати інші організації й витрачати кошти компанії.

Звідки черпаєте ідеї для проектів?

Насамперед прагну полегшити роботу іншим. У нас було багато ручної роботи, треба було стежити за всіма процесами. Тож вирішили встановити диспетчерський пульт. Це дало можливість відповідальним працівникам контролювати роботу на всіх ділянках та оперативно приймати потрібні рішення.

Розкажіть про Ваш колектив.

За ці роки у нас зібралася дружна команда. Людські стосунки є дуже важливими у роботі. Ми підтримуємо один одного, виручаємо, а це дає відчуття опори. Інколи бувають ситуації, що до мене можуть телефонувати у позаробочий час, аби вирішити певну проблему. І я ніколи не відмовляю, бо знаю, що й мене завжди виручать мої колеги. А ще ми ділимося професійним досвідом: отриманий алгоритм створює запас знань для подальшої успішної роботи.