Молоковмісні продукти ТМ «Тульчинка»: смакуйте і покращуйте здоров’я!

Якісна олія та ніжне вершкове масло – завдяки цьому гармонійному поєднанню рослинно-вершкові та рослинно-молочні суміші давно здобули популярність у країнах Європи. Приготовані за найкращою рецептурою, вони так само смачні, як вершкове масло, а завдяки олії мають іще й дієтичні властивості (низький вміст холестерину) та ніжну і приємну до вживання консистенцію.

Українські господині вже багато років використовують суміші для приготування бутербродів, заправки гарнірів і створення інших кулінарних шедеврів. Дуже зручно мати на кухні один продукт, який стане у пригоді під час приготування багатьох страв. Завдяки олії рослинно-вершкові суміші добре годяться для смаження та випікання, а вершкове масло надає стравам приємного й ніжного смаку. Випічка на сумішах виходить пухкою й довго зберігає свіжість, креми для тортів добре збиваються та тримають форму, а соуси мають однорідну консистенцію. Чи не про такі диво-властивості мріє кожна господиня? До того ж, суміші легко намазуються на бутерброди, що особливо важливо зранку, коли часу на сніданок обмаль.

У 2005 році Всесвітня організація охорони здоров’я виступила з рекомендацією знизити вживання тваринних, так званих насичених жирів. Сьогодні європейці віддають перевагу сумішам як дієтичному продукту з низьким вмістом холестерину.

Компанія «ТЕРРА ФУД» ‒ визнаний лідер українського ринку цієї категорії, володар багатьох нагород за якість і безпеку продуктів.

Різноманіття сирів ТМ «Тульчинка»:

Твердий сир – це і делікатес на урочистому столі, і поживна та смачна складова щоденного раціону кожної родини. А ще цей продукт є найціннішим джерелом легкозасвоюваного білка, молочного жиру, кальцію, фосфору – мабуть, тому його й полюбляють у всьому світі. Наші майстри дотримуються найкращих традицій сироваріння, виготовляючи високоякісні продукти з натуральної сировини на сучасному обладнанні під суворим багаторівневим контролем. Саме тому наш смачний і якісний сир люблять не тільки в Україні, а і в 27 країнах близького й далекого зарубіжжя.

Чудовий вершковий смак плавленого сиру знайомий кожному змалку. Наша продукція, виготовлена за високими стандартами, відзначається особливою ніжністю, тому неодмінно нагадає вам смачні епізоди з дитинства. До того ж, сири ТМ «Тульчинка» містять велику кількість збалансованих амінокислот і корисних мікроелементів. Їхня харчова цінність зумовлена високою концентрацією жирів, білків і вітамінів A, D та E.

Закуска з сиром “Смаколики” зробить ваш улюблений бутерброд ще смачніше. В асортименті закусок представлені популярні смаки: смажені грибочки, копчена курочка, шинка по-домашьому, пряна буженина.

Закуска з сиром “Смаколики” та хлібні палички грісіні – це цікаве поєднання сиру, улюблених смаків копченої курочки і шинки по-домашньому в сучасному зручному форматі упаковки.

Білі сири (моцаретта) – паста-філата (Pasta Fillatta) – це група традиційних південно-італійських  сирів, які стають тягучими при нагріванні і утворюють довгі сирні нитки. Один з найпопулярніших видів сирів паста-філата – моцарелла для піци (більш тверда моцарелла без розсолу).

Експерт молочної галузі України:

ТМ «Тульчинка» є лідером в Україні з виробництва та продажу рослинно-вершкових сумішей і сирного продукту й однією з найпопулярніших торговельних марок продуктів харчування України, а також володарем нагород «Бренд року» і «Вибір року». Бренд радує споживачів якісними, смачними та корисними продуктами з низьким вмістом холестерину. Продукція виробляється на «Тульчинському маслосирзаводі» – великому й сучасному підприємстві, колектив якого справедливо вважають провідним експертом молочної галузі України.

Уже майже 90 років вони вдосконалюють власну майстерність, передаючи з покоління в покоління досвід і рецептури, вкладають душу у створення продукту, досягаючи найвищої якості. Сучасне виробництво, вдосконалені технології та жорсткий контроль на всіх етапах – ці фактори гарантують високу якість продукції. Асортимент ТМ «Тульчинка» широко представлений не тільки в Україні, а і в країнах СНД і Близького Сходу.

Продукція бренду