29 Жовтня 2021
ТЕРРА ФУД годуватиме молочною продукцією підопічних «Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні»

З жовтня 2021 року починається нова сторінка в спільній історії двох компаній – глобальних партнерів – ТЕРРА ФУД і McDonald’s. Наразі йдеться про благодійність.
Ні для кого не секрет, що компанія McDonald’s має потужну соціальну орієнтованість. «Фундація Дім Рональда МакДональда» – благодійна організація, партнером-засновником якої 5 років тому став McDonald’s в Україні. Програми організації, скеровані на покращення здоров’я та благополуччя дітей, відомі широкому загалу. А прозорість роботи не викликає жодних сумнівів. Найбільший проєкт Фундації – програма з будівництва, облаштування та утримання Сімейних кімнат у найбільших державних дитячих лікарнях. Головне, що дають Сімейні кімнати, які вже побудовані в Києві, Вінниці, Сумах, Харкові та Львові – це можливість родинам бути поруч, не залишати свою малечу без сімейного тепла і любові батьків. Адже саме так народжується сила, здатна подолати негаразди.
Родинам, які живуть у Сімейних кімнатах при лікарнях, потрібно смачно і здорово харчуватися. І тут молочна продукція від ТЕРРА ФУД – саме те, що треба. За нашою спільною домовленістю щомісяця ТЕРРА ФУД привозитиме свіже молоко, сири та масло до столу сімей, чиї діти перебувають на лікуванні. Наразі перша партія продукція вже відвантажена в лікарні. Раді бути корисними!
Нехай малюкам і батькам смакує молочними кашками, канапками з маслом та сиром!
Бажаємо швидше одужувати і більше ніколи не хворіти! А молочком ми вас забезпечимо!