15 Вересня 2021
ТЕРРА ФУД розпочав виробництво крафтових італійських сирів

Компанія ТЕРРА ФУД запустила виробництво одразу двох видів сирів, які виготовляються за італійською технологією – моцарелла і буррата ТМ Premialle. Унікальність новинок для українського ринку полягає в тому, що це малосерійний випуск продукту національним виробником, з використанням ручної роботі, як у кращих крафтових сироварнях Італії.

Моцарелла і буррата виробляється на Білоцерківському молочному комбінаті – флагманському підприємстві ТЕРРА ФУД. Для виготовлення продуктів на заводі був запущений спеціальний цех молочних делікатесів. Його виробничі потужності розраховані на те, щоб забезпечити українців справжніми італійськими моцареллою і бурратою виключно високої якості. Новинки виготовляються з ретельно відібраного молока класу «екстра». На сьогодні ці два продукти вже представлені в обраних мережевих супермаркетах в упаковці «стакан», вагою 125 г.

«ТЕРРА ФУД йде попереду ринку, пропонуючи споживачам не тільки те, що вони очікують, але і продукти, що перевершують очікування. До таких можна сміливо віднести наш ексклюзивний лонч справжніх італійських моцарелли і буррати, – коментує випуск новинок Фортунато Гуадалупі, генеральний директор ТЕРРА ФУД. – Це крафтова концепція, яку запроваджує національний виробник, що своїм ім’ям гарантує якість і безпеку продукції. Наша мета – відкрити українцям справжній смак італійських моцарелли і буррати у всіх його напівтонах».

Італійська рецептура, контроль якості, за який відповідає італієць Роберто П’яцца, інженер із впровадження нової техніки і технологій, рекомендації з приготування італійських страв на упаковці – все це створює унікальну історію і просуває гастрономічну культуру Італії в Україні.

У найближчих планах ТЕРРА ФУД – розширення лінійки сирних делікатесів.