04 Лютого 2021
Новинка! UHT молоко ТМ «Ферма» і ТМ Premialle в TETRA PRISMA

Ви тільки подивіться на цю красу! 

Наше ультрапастеризоване молоко ТМ «Ферма» і ТМ Premialle тепер у новій сучасній упаковці Tetra Prisma! Головною перевагою такого пакування є подовжений термін зберігання. Завдяки 6-шаровому «одягу» – це цілих 180 днів (навіть без холодильника)!

Крім того,  упаковка Тetra Рrisma є досить ергономічною. ЇЇ зручно тримати в руці, вона не падає в холодильнику, а також зберігає продукт свіжим, без сторонніх запахів, завдяки герметичній кришці. Ще одним важливим аргументом на користь упаковки є її екологічність і здатність до утилізації.

«Ферма»

У родині ТМ «Ферма» поповнення одразу на 4 СКЮ. Молоко під цією ТМ у Tetra Prisma можна придбати із жирністю 1,5%, 2,5% і 3,2%, а також безлактозне молоко 2,5%. Така широка лінійка – пряме свідчення поваги до споживача і його потреб та смакових уподобань. 

Нагадаємо, що UHT молоко не має присмаку кип’яченого і не згортається при термічній обробці.

Вартість UHT молока ТМ «Ферма» в Tetra Prisma на полиці – від 31,02 грн до 37,87 грн (в залежності від жирності)

Premialle

Преміальна лінійка молока екстракласу ТМ Premialle представлена 2 позиціями: молоко відбірне 2,5% і безлактозне молоко 2,5%. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям у ТМ Premialle збережені всі корисні речовини і органолептичні якості свіжого молока.

Вартість UHT молока ТМ Premialle в Tetra Prisma на полиці – 30,90 грн і 38,89 грн.

СМАЧНОГО!