100% фермерське молоко
Досконала якість за ДСТУ
Тільки натуральні продукти

«Ферма» – це натуральні продукти, з любов’ю виготовлені з найкращого українського молока за ДСТУ. Мільйони споживачів у всій Україні переконалися у безкомпромісній якості продукції цього бренда. Саме тому ми впевнено заявляємо про те, що у продуктів «Ферма» – якість як треба! За цими словами стоять ключові принципи виготовлення: використання лише натурального молока, відсутність будь-яких штучних домішок і консервантів, дотримання всіх стандартів виробництва та контролю якості за ДСТУ.

Сьогодні під торговою маркою «Ферма» виходять тверді та плавлені сири, продукція з незбираного молока: вершки, молоко, кефір, ряжанка, сметана, йогурт густий, йогурти питні, зернистий сир. Ми пишаємося всією лінійкою продуктів, та особливою гордістю є вершкове масло, яке здобуло найвище визнання споживачів: за даними Держкомстату, воно стало найпопулярнішим в Україні.

Статистичні дані щодо споживчих уподобань демонструють, що кожний п’ятий українець купує продукцію ТМ «Ферма». І це недивно, адже виробник докладає чималих зусиль, аби якість продукції відповідала найвищим показникам.

КАТЕГОРІЇ: вершкове масло, тверді та плавлені сири, продукція з незбираного молока: вершки, молоко, кефір, ряжанка, сметана, йогурт густий, йогурти питні, зернистий сир.

Продукція бренду