15 Травня 2018
BIFIDUS – МАМАленька підзарядка

В минулому році ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний функціональний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!

Усім нам відомо, що найвибагливіші споживачі молочної продукції – це жінки, а найприскіпливіші – це мами. Таким чином, було обрано основну цільову аудиторію споживачів-матусь, аби задовольнити їх очікування.

З екранів телевізорів зазвичай до нас звертаються такі «взірцеві» мами, яких в природі не існує. Реальна матуся сьогодні намагається і працювати, і доглядати родину. Саме вона відповідальна за все, що стосується її сім’ї, виконуючи одночасно тисячу завдань майже без перепочинку. І саме така звичайна мама є ідеальною. Хіба є українські мами, що вже зранку із салонними зачісками та театральним макіяжем готують сніданок чоловіку та дітям у напрасованому білому вбранні, а діти вже з театральними посмішками вмиті та зібрані у садочок чи школу чекають на особливий сніданок? Схоже на казкову ідилію.

Розуміючи реальних мам, яким потрібно впродовж дня трошки перепочити, зарядитись позитивними емоціями та відновити сили, ТМ Біла лінія пропонує BIFIDUS як ідеального спільника реальної матусі. Коктейль BIFIDUS, з його пробіотиками, пребіотиками та вітамінами, ідеально відповідає потребі аудиторії – зробити перерву, підзарядитися і бігти далі.

Саме така ідея полягає в основі нової серії відеороликів «BIFIDUS – МАМАленька підзарядка». Ми певні, що глядачі неодмінно посміхнуться та впізнають самих себе у відео-історіях на телебаченні, у кінотеатрах та в Інтернеті з 7.05 по 30.06. А для дуже заклопотаних матусь, які навіть на телевізор не мають часу, пропонується до уваги наші борди, чи аудіо-ролики на радіо.

Тож, зробіть перерву на «МАМАленьку підзарядку» із BIFIDUS від ТМ Біла лінія!