01 Травня 2018
Якість продукції ТМ «Біла лінія» перевірено у Європі

На початку 2018 року виробник продукції ТМ «Біла лінія» отримав результати перевірки всього асортименту продукції від міжнародної мережі лабораторій «Eurofins». Європейська експертиза підтвердила відповідність показників якості всіх молочних продуктів ТМ «Біла лінія» згідно програми моніторингу.
План моніторингу – це конкретні регламентовані показники якості (фізико-хімічні, мікробіологічні, склад корисної мікрофлори закваски), які відповідають стандартизованим вимогам ДСТУ та Технічним умовам.
Продукція ТМ «Біла лінія» – це корисні молочні продукти для активних людей, які допомагають бути енергійними і здоровими фізично та емоційно. Завдяки натуральним та функціональним інгредієнтам у складі і сучасним технологіям виробництва продукція ТМ «Біла лінія» створена для правильної підтримки природнього балансу в організмі, тому якість для ТМ «Біла лінія» – понад усе.
Кожні шість місяців ТМ «Біла лінія» проходитиме перевірку у незалежних лабораторіях «Eurofins», аби споживачі продукції були певні у заявлених показниках якості. Наступна перевірка запланована у липні. З результатами досліджень можна ознайомитися на сайті «Eurofins».