04 Квітня 2018
Продукція «ТЕРРА ФУД» на виставці Gulfood у Дубаї

У лютому 2018 року компанія «ТЕРРА ФУД» вже вп’яте взяла участь у міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв Gulfood у м. Дубай. В цьому році представлений асортимент нашої продукції був сфокусований на плавленому сирі та правленому сирному продукті, закусках, спредах, топленому та натуральному маслі, розсільному сирі тощо. Оскільки виставка націлена на країни Перської затоки, то нашою продукцією цікавились представники ОАЕ, Саудівської Аравії, Іраку, Кувейту, а також Лівії, Пакистану та ін.

Участь у даній виставці – це ідеальна нагода не тільки продемонструвати продукцію «ТЕРРА ФУД», а і зручний майданчик для зустрічі із поточними клієнтами. «Щорічно після Gulfood ми отримуємо нову базу потенційних клієнтів. До того ж, регулярна участь у виставці демонструє стабільність компанії в очах партнерів, і як наслідок – їх бажання розширяти асортимент та нарощувати об’єми нашої продукції» – коментує Інна Рева, менеджер з маркетингу департаменту експорту.

В цей раз компанія була представлена навіть двома стендами. «Традиційно ми представляємо наш стенд в Національному холі. «Цьогоріч ми вперше були і у Молочному холі, що дозволило звернути увагу суттєво більшої кількості відвідувачів та підвищити рівень комфорту партнерів під час зустрічей», – розповідає Ольга Бубникович, менеджер з регіонального розвитку нових ринків. 

Найбільших вподобань у відвідувачів зібрав плавлений сирок «Шоколадний» ТМ Ферма у брикеті. «Його різали на шматочки, а не намазували як плавлений сир в ванночках. Це було для них дивним», – ділиться враженнями Віталій Тимчук, менеджер з розвитку дистрибуції на експортних ринках.

Gulfood залишається найбільшим галузевим майданчиком для широкого кола учасників та гостей, географія яких розширюється із року в рік.