02 Квітня 2018
90 років традиціям якості Тульчинського маслосирзаводу

10 квітня Тульчинський маслосирзавод святкує визначний ювілей – 90-річчя від дня заснування підприємства. За цей час Тульчинський маслосирзавод (ТМСЗ) став лідером вітчизняного виробництва вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей. ТМСЗ виробляє більш ніж 20% усього вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей на ринку України, якість яких підтверджена міжнародною сертифікацією. Продукція заводу користується великим попитом не тільки на батьківщині, а і за кордоном, про що свідчить широка географія експорту до 45 країн світу.

З 2002 року завод налагодив випуск продукції під ТМ «Тульчинка», яка незабаром стала одним із лідерів споживчих переваг. Сьогодні на ринку представлений насичений асортимент ТМСЗ на будь-який смак і гаманець. Статистичні дані споживчих вподобань стверджують, що кожний п’ятий українець купує рослинну-вершкову суміш ТМ «Тульчинка» для приготування буденних страв та для святкової випічки. І це не дивно, бо виробник докладає чималих зусиль, аби якість продукції відповідала найвищим показникам.

На заводі приділяють багато уваги модернізації обладнання з урахуванням найсучасніших тенденцій у світовій масложировій промисловості. З метою забезпечення постійного контролю якості на заводі безперебійно працює новітня сучасна лабораторія, що є однією з кращих на території СНД. Постійні інвестиції в оновлення устаткування та автоматизацію виробничих процесів дозволили звести до мінімуму вплив зовнішніх факторів і гарантовано випускати продукцію високої якості. «Ми щонайкраще знаємося на якості продукції, бо наше підприємство успішно працює вже 9 десятиліть. А це означає, що ми маємо давні традиції та величезний досвід і продовжуємо їх розвивати. Сучасні технології та майстерність маслоробів дозволяють виробляти продукти згідно європейських вимог та складати чималу конкуренцію іншим виробникам на експортному ринку», – підкреслив директор заводу Василенко О.М.

Такі досягнення заводу належать насамперед тисячному трудовому колективу. Не одне покоління фахівців сумлінно працювали та продовжують свою кар’єру на ТМСЗ. Завод і сьогодні відкритий не тільки для професіоналів своєї справи, а і для молоді міста, району та навіть області. Цього року, наприклад, в рамках обласного заходу «Ярмарок вакансій» представники заводу відвідали Вінницький коледж Національного університету харчових технологій та Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету. Хочеться вірити, що студенти старших курсів оберуть Тульчинський маслосирзавод для здобутку практичного досвіду та подальшого працевлаштування.

Вислів «зроблено в Україні» відносно Тульчинського маслосирзаводу викликає гордість за свою рідну та якісну продукцію. Бо 90 років – це гідна дата.

Історія підприємства

На початку ХХ століття в господарствах Вінницької області утримували велике поголів’я корів, але не було заводу, який би зміг обробляти значні обсяги молока. У 1927 році влада вирішила відкрити в місті Тульчин Вінницької області завод, який би зміг випускати до 2000 пудів (близько 33 тон) масла на місяць. З року в рік завод розвивався, і в 1999 році став першим активом Групи Компаній «ТЕРРА ФУД». З цього періоду стартував новий етап розвитку підприємства. З 2001 року Тульчинський завод одним із перших почав розвивати категорію рослинно-вершкових сумішей на українському ринку. У 2002 році розпочався випуск продукції під ТМ «Тульчинка».