11 Січня 2018
Родина помандрує на Мальдіви

Протягом листопада та грудня тривала Акція «Мальдіви чекають» від ТМ ФЕРМА. Учасникам пропонувалось купувати плавлені сири «Ферма», збирати бали та реєструвати чеки. На переможців чекало безліч грошових призів щотижня, а у фіналі окрім грошової винагороди на щасливчика чекав супер-приз – мандрівка родиною на Мальдіви..

Плавлений сир – це відмінний перекус для дорослих та дітей, що добре насичує та дарує смак та користь. Тому українці прийняли активну участь в акції та збирали бали всією родиною.

«Натуральна продукція ТМ Ферма користується високим попитом серед дорослих та дітей адже заряджає всіх здоровою енергією та надає задоволення від смаку. Ми дуже  хотіли подарувати  віру в диво та здійснення мрій всім споживачам, особливо у період  новорічних свят. Тепер ціла родина помандрує на Мальдіви» –  розповіла комерційний директор ТМ «Ферма» Інна Іванова.

5 січня 2018 року у прямому ефірі у мережі YouTube за допомогою генератора випадкових чисел Random було обрано головного переможця, яким став мешканець міста Покров Дніпропетровської області. Згодом він приїхав із дружиною до Києва та отримав Сертифікат на подорож.

«Мы до сих пор в шоке от происшедшего, и жена, конечно же мечтала об отпуске на островах, поэтому собирали баллы всей семьей. Я очень рад, что мечты эти сбываются. Желаю всем, чтобы вера в счастье и благополучие была всегда с вами. Спасибо организаторам и моей жене, конечно», – відреагував Геннадій на звістку про перемогу.

Вітаємо переможців акції від ТМ ФЕРМА та бажаємо всім українцям здійснення найзаповітніших мрій та удачі!

Відео з переможцем https://youtu.be/RdeQaAw9C5Q

https://www.facebook.com/ferma.tm/

https://ferma-promo.com.ua/

http://terrafood.yarche.work.ua