08 Березня 2022
Молочні підприємства ТЕРРА ФУД продовжують працювати задля харчової безпеки України

Не зупинились ні на день. Білоцерківський молочний комбінат, Тульчинський маслосирзавод, Крижопільський та Решетилівський сирзаводи – виробничі майданчики ТЕРРА ФУД – продовжують працювати, підтримуючи економіку України та забезпечуючи українців товаром першої необхідності. Сьогодні ТЕРРА ФУД та ще 2-3 українські молочні компанії працюють за себе і за «того хлопця», адже міжнародні виробники молочної продукції призупинили роботу в Україні.
«Кожного дня наші співробітники виходять на заводи і, між сигналами сирен, продовжують виконувати свою роботу. Якісне харчування для українців – не менш важливе, ніж зброя. Наразі ми зосередились на виробництві молочної продукції тривалого зберігання (UHT молоко, вершки). Також у фокусі масло, тверді та плавлені сири ТМ «Ферма» у зручному фасуванні 180 гр та 70 гр відповідно, – коментує ситуацію Анатолій Дроздов, директор з розвитку та інновацій ТЕРРА ФУД. – Компанія продовжує відвантажувати продукцію у мережеві та роздрібні магазини, де тільки це можливо»
Кожного дня компанія безкоштовно передає продукцію ТМ «Ферма», Premialle «Біла лінія» «Тульчинка» волонтерам та районним адміністраціям у столиці та в регіонах, де працюють наші підприємства. Серед підопічних ТЕРРА ФУД – штаби територіальної оборони в Крижополі та Вапнярці, санаторій для переселенців (жінки та діти) «Діброва», військовий ліцей у Києві, дитячі лікарні «Охматдит» тощо.
ТЕРРА ФУД готовий надати гуманітарну допомогу всім, хто цього потребує. За наявності власного транспорту, продукцію можна забрати на одному зі складів компанії.