22 Листопада 2021
ТЕРРА ФУД пройшов міжнародний аудит від McDonald`s з рекордно високим показником

14 років поспіль ТЕРРА ФУД залишається незмінним постачальником готових молочних сумішей для мережі ресторанів McDonald’s та творцем знаменитих морозива-ріжок та мілкшейків.
Довготривала співпраця – це не звичайний ритуал із перепідписанням договору. Щорічна пролонгація партнерства – результат безперервного вдосконалення ТЕРРА ФУД та впровадження найновіших технологій щодо якості та безпечності харчової продукції. Оцінку роботі кожного року в листопаді дає незалежна міжнародна аудиторська компанія, яка діє за вимогою McDonald’s.
Наразі підприємство-виробник (Білоцерківський молочний комбінат – флагман ТЕРРА ФУД) досягло показника відповідності вимогам глобального партнера на рівні високих 97% (зона А), що є найкращим результатом за всі роки співпраці.
Зазначимо, що БМК забезпечує усі особливі вимоги партнера. Зокрема, підприємство працює із сировиною лише тих фермерських господарств, які були заздалегідь схвалені разом з McDonald`s.

«Історія співпраці з McDonald`s – це постійний рух вперед в одному напрямку, – зазначає Фортунато Гуадалупі, генеральний директор ТЕРРА ФУД. – Зокрема, у 2021 році спеціально під цей проект на БМК було встановлене нове обладнання, яке дозволяє досягати стабільних показників органолептики, експортувати продукцію на більш тривалі відстані, зберігаючи високу якість сумішей тощо. Крім того, ми змінили формат розфасовки сумішей: тепер її об’єм становить до 10 літрів. Так ми потурбувалися про те, аби кожен співробітник McDonald`s, який готує морозиво чи мілк-шейк, міг легко піднімати упаковку».

Нещодавно глобальне партнерство компаній було підсилене також соціальною складовою. Так, ТЕРРА ФУД розпочав співпрацю із «Фундацією Дім Рональда Макдональда», постачаючи свою продукцію до сімейних кімнат найбільших державних медичних закладів України.