21 Вересня 2021
День народження ТЕРРА ФУД. 22 роки годуємо смачно, якісно і доступно

18 вересня ТЕРРА ФУД відзначив своє 22-річчя. Молода компанія, але зробити за цей час вдалося багато. ТЕРРА ФУД – лідер ринку. Її продукцію знають і люблять як в Україні, так і за кордоном. В холодильниках кожного 3-го українця є масло, молоко, сири та кисломолочка виробництва ТЕРРА ФУД. Шанувальники молочної продукції компанії є в 55 країнах світу, включаючи такі екзотичні країни як Марокко, Куба, Йорданія, Філіппіни і Бангладеш. Спробувавши одного разу, продукцію з портфеля ТЕРРА ФУД купують знову і знову. Тому що довіряють компанії, яка ось уже 22 роки годує країну і світ якісною, смачною і доступною молочною продукцією.

«Ферма» Premialle, «Тульчинка» «Вапнярка» «Золотий резерв», 100 cows, Gold Valley – ці назви відомі і є улюбеними для багатьох. Пишаємося цим вибором і довірою!

Смачно годувати ТЕРРА ФУД вміє! Тому і корпоративну вечірку влаштували у форматі кулінарної феєрії. Всі разом готували страви української та італійської кухні з власних продуктів. Вареники та равіолі, сирники та карбонара. Смачно, якісно і доступно! У стилі ТЕРРА ФУД.