20 Травня 2021
Офіційна заява ГК TERRA FOOD

На особистій сторінці у Facebook співробітника Новоодеського заводу Бітініша Р.Я. було розміщено лист-звернення на адресу народного депутата та депутатів територіальної громади щодо ситуації, яка склалася навколо підприємства.
Офіційно заявляємо, що позиція, викладена у листі, є особистою думкою пана Бітіниша і аж ніяк не повинна сприйматися як офіційна позиція групи компаній TERRA FOOD.
Наголошуємо, що жоден з наших співробітників не вповноважений надсилати офіційні листи державним органам влади, офіційним посадовим особам чи коментувати будь-яку ситуацію в пресі від імені групи компаній. Офіційний статус мають виключно документи за підписом президента ГК TERRA FOOD, віце-президента ГК TERRA FOOD і генерального директора ТЕРРА ФУД.
ГК TERRA FOOD – один з ключових гравців продовольчого ринку України, місія якого – створювати якісні продукти із турботою про людей. Компанія активно веде соціальну діяльність, підтримуючи численні благодійні фонди і організації. Підтримка регіонів і регіональних громад – один з пріоритетів TERRA FOOD. Компанія є одним з найбільших працедавців і платників податків України.

Щупаківський Р.В,
віце-президент ГК TERRA FOOD