03 Березня 2021
Соціальні аудитори MсDonald’s поставили БМК найвищі бали

23–24 лютого на Білоцерківському молочному комбінаті (ТМ «Біла лінія», ТМ Premialle, ТМ «Ферма») відбувся аудит із корпоративної соціальної відповідальності від глобального партнера компанії MсDonald’s. Мета — перевірити дотримання на підприємстві правил з охорони праці та умов, створених для співробітників. Регулярне проходження такої перевірки — одне з правил міжнародного гіганта. 

БМК вже протягом 13 років виготовляє молочні суміші для McDonald’s Україна, а також постачає їх до ресторанів мережі у Грузії. Безумовно, плідна і взаємовигідна співпраця була б неможливою без спільних для партнерів корпоративних та соціальних цінностей. Тому не дивно, що цього року БМК пройшов міжнародний аудит без жодного зауваження та автоматично потрапив у «зелену зону». А, отже, наступну перевірку дотримання стандартів соціальної відповідальності буде проведено аж у лютому 2024 року.
Аудит було здійснено ДП «Інтертек» — лідера із соціальних перевірок в Україні. З боку молочного підприємства до підготовки були залучені: служба якості, виробнича служба, відділ роботи з персоналом, технічна служба, склад МТО та ДГП, виробнича лабораторія, адміністративно-господарський відділ.

Аудиторів цікавило насамперед дотримання вимог з охорони праці, чи вчасно працівники отримують заробітну плату, чи мають соціальні гарантії (страховку, лікарняні, відпустку тощо). Також у фокус їх уваги потрапило дотримання вимог місцевого законодавства та запровадження європейських практик зі сфери соціальної відповідальності.

Тетяна Дубова, директор департаменту з якості ТЕРРА ФУД:
«Ми надзвичайно цінуємо наше багаторічне партнерство з McDonald’s і раді, що співпадаємо із ними у цінностях і високих вимогах до безпечності та якості продукції і соціального захисту працівників. Вдячні кожному члену нашої команди за злагоджені дії під час проходження аудиту, за демонстрацію високого професійного рівня на всіх його етапах. Люди, які працюють на БМК, — це наша найбільша гордість».