18 Листопада 2020
ТМ “Ферма” запустила мобільний додаток із доповненою реальністю

Завдяки додатку «Неймовірна Ферма» час у родинному колі пройде цікаво і з користю

ТМ «Ферма» – бренд-лідер ринку, один із флагманів компанії ТЕРРА ФУД та вибір кожного п’ятого українця. Створювати інновації та запроваджувати тренди в молочному сегменті є звичною для нього історією. Ось і зараз саме «Ферма», першою серед виробників молочної продукції в Україні, запустила мобільний додаток «Неймовірна Ферма» із доповненою реальністю, від якого буде у захваті вся родина! У сучасному додатку цікаві факти про виробництво молочних продуктів (молоко, кефір, йогурти, фета, та інш.) , тематичні ігри та конкурси.

«Ми створили, справді, неймовірний додаток, адже звикли, щоб українські родини отримували тільки корисне. Цього разу не тільки завдяки нашій високоякісній продукції, але й завдяки розвагам, які розширюють кругозір та загальну ерудицію. До того ж, спільні інтереси і час, проведений разом, сприятимуть створенню справжньої дружньої атмосфери в родині, а це – одна з цінностей ТМ «Ферма», – зазначила Інна Іванова, комерційний директор «ТЕРРА ФУД».

Новий додаток – це можливість ознайомитися із «внутрішньою кухнею» виробництва молочних продуктів, дізнатися, який шлях воно проходить від корови на пасовиську до склянки із якісним, перевіреним, виготовленим з любов’ю напоєм на столі.

«Багато хто з нас звик, що молочні продукти – це лише продукт щоденного споживання. Наша ж мета – цікаво в ігровій формі розповісти дорослим і дітям, що виробництво молочних продуктів – захопливий та високотехнологічний процес». 

Корисно-розважальний додаток «Неймовірна ферма» можна завантажити за посиланням https://bit.ly/350mWbi або скануючи QR-код, розміщений на всій продукції ТМ «Ферма».
Перші 500 користувачів додатку мають можливість, граючи і розважаючись, отримати супер-футболку з ефектом доповненої реальності!
Справді, неймовірно!

Реалізація творчого задуму стала можливою завдяки командній роботі спеціалістів ТМ «Ферма» та агентства Argentics.