06 Грудня 2020
ТЕРРА ФУД розпочав виробництво безлактозного молока

Лінійка молочних продуктів компанії ТЕРРА ФУД поповнилася безлактозним молоком. Новий напрямок представлено ультрапастеризованим безлактозним молоком ТМ «Біла Лінія» та ТМ «Ферма». Воно виготовляється на сучасних виробничих потужностях Тульчинського маслосирзаводу, який входить до активів ГК TERRA FOOD.

«ТЕРРА ФУД враховує особливості усіх своїх споживачів та пропонує продукти з повагою до потреб кожного, – зазначив Ярослав Коваль, директор з маркетингу ТЕРРА ФУД. – Так, наша новинка є справжньою знахідкою для людей, які люблять молоко, але не сприймають лактозу. Ідеальним воно є і для та тих, хто підтримує тренд здорового харчування».

Безлактозне молоко ТМ «Біла Лінія» та ТМ «Ферма» – це натуральний продукт із відбірного молока, що виготовляється без додавання сухого молока та консервантів. Новинка випускається у фасуванні 900 г в екологічних пакетах Tetra Fino, у яких молоко може зберігатися до 90 діб. У продукті містяться всі корисні речовини – їх вдається зберігати завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям, що використовуються на підприємстві.

«Поява новинки у нашій лінійці є важливим доповненням ринку саме вітчизняного безлактозного молока, оскільки далеко не всі виробники готові встановлювати додаткове обладнання для виробництва цього продукту. Тому досі частину попиту на нього задовольняли іноземні компанії», – зазначив Ярослав Коваль.