29 Грудня 2020
ТЕРРА ФУД підтвердив статус постачальника №1 молочних сумішей для McDonald’s

Компанія ТЕРРА ФУД пройшла міжнародний аудит McDonald’s і тим самим підтвердила статус постачальника №1 готових молочних сумішей для всіх ресторанів цієї мережі в Україні.

«Вже кілька років поспіль ми вдосконалюємо свій результат, підвищуючи рівень відповідності вимогам нашого глобального партнера, – прокоментував Фортунато Гуадалупі, генеральний директор ТЕРРА ФУД. – Цьогоріч ми досягли надвисокого показника 96% відповідності (зона А). Це свідчить про синергію та взаєморозуміння між нами та компанією McDonald’s».

Аудит на Білоцерківському молочному комбінаті тривав два дні, протягом яких спеціаліст міжнародної компанії вивчав ретельність виконання вимог з виробництва якісної і безпечної продукції. Особливу увагу у цьому році було приділено впровадженню і дотриманню на підприємстві запобіжних заходів, відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України.

Співробітництво ТЕРРА ФУД та McDonald’s триває 13-й рік поспіль – протягом усього періоду виробник постачає молочні суміші для коктейлів та морозива компанії-партнеру. Високу якість та смакові властивості продукту підтверджують результати щорічного дегустаційного конкурсу, який проводить центральний офіс McDonald’s в Мюнхені серед своїх постачальників. Так, молочні суміші для морозива та коктейлів виробництва Білоцерківського молочного комбінату останні 5 років незмінно входять до трійки найякісніших і найсмачніших у Європі.

Більше про співпрацю у матеріалі від Ліга. Бізнес

https://bit.ly/3qySqNs