13 Вересня 2018
SIAL 2018: нові тренди, інноваційні рішення та зустрічі з професіоналами.

Делегація співробітників Департаменту з експорту TERRA FOOD Group of companies повернулася з Парижу, де представляла компанію на міжнародній виставці харчової промисловості – SIAL 2018.
Традиційно для компанії ТЕРРА ФУД на виставці були представлені як відомі українському споживачеві і улюблені в країнах Кавказу бренди ТМ Ферма та ТМ Тульчинка,  так і популярні бренди країн Близького Сходу та Північної Африки – ТМ Gold Valley, TM 100Cows та ТМ ChocoNutto. 
«Виставка  SIAL Paris є беззаперечно однією з головних подій харчового ринку світу, яка збирає виробників як традиційних так і інноваційних продуктів харчування, тому участь компанії Терра Фуд, яка є лідером молочного ринку України,  дала змогу отримати позитивні відгуки міжнародного споживача та ще раз переконатися у високій якості та чудових смакових властивостях нашого масла, спредів, плавленого та твердого сиру тощо. Попередні домовленості з клієнтами свідчать про те, що продукція компанії Терра Фуд  є цікавою для споживача від США до Китаю»: коментує директор із зовнішньоекономічної діяльності Максим Войтович. 
Цього року міжнародна виставка SIAL зібрала близько 7200 учасників зі 119 країн світу. У фокусі виставки були питання «їжі майбутнього», акценти на  інноваційні рішення та передбачення щодо можливих трендів майбутнього.