Юридична служба, аудит, HR, IT

Беззаперечне дотримання українського законодавства – незмінний принцип компанії «ТЕРРА ФУД». Юристи забезпечують правовий супровід компанії на всіх етапах діяльності. Наші кращі фахівці у галузі адміністративного та господарського права залучені в усі основні виробничі та адміністративні процеси підприємства й офісу.

Професійна команда  IT-спеціалістів розробляє та впроваджує в щоденну діяльність підприємства ефективні програмні рішення, забезпечує автоматизацію бізнес-процесів, технічний супровід і підтримку користувачів на виробництві та в офісах.

Для побудови ефективної системи управління персоналом у компанії втілюються найкращі світові практики. Управління персоналом базується на 4-х основних спеціалізованих  сервісах: організаційний розвиток та підбір персоналу,  управління ефективністю та винагородою, розвиток та навчання,  кадрове адміністрування. HR-спеціалісти гуртують команду, яка складається з націлених на професійний розвиток фахівців своєї справи. Команду, яка застосовує ті рішення, що допомагають кожному новому працівнику стати частиною великого дружнього колективу й, завдяки своїм компетенціям, втілювати великі зміни. Програма компенсації дуже гнучка та насамперед залежить від професійного рівня працівника та його внеску в розвиток бізнесу. Дієва система пільг дозволяє кожному відчути турботу компанії. Завдяки підтримці та програмам навчання, які відповідають вимогам сучасного бізнесу, кожен зможе досягти успіху і зробити свій внесок у спільний результат.