13 Березня 2019
Група компаній ТЕРРА ФУД на Gulfood 2019

Вже вшосте ГК ТЕРРА ФУД взяла участь у одній з наймасштабніших міжнародних виставок харчових продуктів – Gulfood. Представники компаній «Фуд Девелопмент», «Slava Sut» та «Premier Food» об’єдналися для спільного представлення продукції групи TERRA FOOD міжнародному споживачеві.

«Успішний досвід роботи з країнами Близького Сходу й Північної Африки та зростаючий попит на українські харчові продукти з боку цих країн визначають регіон фокусним для експорту. Для довгострокової співпраці виставка Gulfood є не лише майданчиком для пошуку нових імпортерів, а й інструментом поглиблення співпраці з існуючими бізнес-партнерами. Ми активно збільшуємо свою присутність на цих ринках, враховуючи швидке зростання населення та економіки даних країн» – коментує Максим Войтович, директор із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Фуд Девелопмент».
Традиційно, стенд ГК ТЕРРА ФУД користувався надзвичайною популярністю, а проведення дегустацій смачних твердих сирів, плавленого сиру, фети, масла та спредів, лише підсилювали інтерес відвідувачів виставки. Крім того, компанія слідує тенденціям світового ринку, а саме глобальній популяризації снекової групи, тому особливий акцент зробили на новинках: Сир&Стік, закуски з плавлених сирів, брускові плавлені сири з різними смаками, тощо.