Фортунато Гуадалупі

Генеральний директор

12 лютого 2016 року Фортунато Гуадалупі призначено на посаду Генерального директора компанії «ТЕРРА ФУД».

Фортунато народився на півдні Італії у родині успішного бізнесмена молочної галузі. Історія молочного бізнесу його родини нараховує вже 60 років. Сам Фортунато більше 30 років є визнаним міжнародним експертом у молочному бізнесі. Професіонально поєднує у собі успішний досвід бізнесмена та системного менеджера.

У січні 2015 року Фортунато приєднався до команди «ТЕРРА ФУД» у якості консультанта зі стратегічного розвитку. У червні цього ж року його було призначено Членом Наглядової Ради.

З 2013 по 2014 роки працював консультантом зі стратегії та менеджменту на самому сучасному молочному комбінаті Білорусі ― «Туровському молочному комбінаті». Фортунато приймав участь у розробці та запуску бізнес-напрямку сучасного виробництва м’яких розсільних сирів за новітніми італійськими технологіями.

З 2010 по 2012 роки займав позицію Керуючого директора у компанії L’Aia Vecchia S.r.l. (Італія). Компанія спеціалізувалася на виробництві високоякісного свіжого та зрілого сиру.

З 2009 по 2014 роки був засновником та акціонером фінансово-інвестиційної компанії INNOVA S.r.l. (Італія).

З 2004 по 2012 роки Фортунато займав позицію Керуючого партнера у консалтинговій компанії Dairyplus S.r.l. Компанія спеціалізувалася на процесах направлених на укріплення бізнесу та капіталу, M&A, а також інвестиційних фондах у міжнародних молочних корпораціях. У рамках проектного контракту з 2006 по 2011 рік був консультантом зі стратегії та менеджменту у міжнародній компанії Gerson Lehrman Group (FOOD & BEVERAGE).

З 2001 по 2002 рік був Членом Ради Директорів та почесним казначеєм у Тайландо-Італійській торговій палаті.

З 1993 по 2003 рік займав позицію Керуючого директора та Регіонального директора у міжнародній молочній компанії Parmalat Italia S.p.A. (Україна, Росія, Індія, Таїланд, В’єтнам).

З 1986 по 1993 роки Фортунато керував та розвивав власний сімейний молочний бізнес, заснований його батьком у 1956 році. Продукція під торгівельною маркою Villanova, яка вироблялася на заводі CPL Guadalupi Srl на півдні Італії, користувалася величезною популярністю на локальному ринку.

Фортунато Гуадалупі отримав вищу економічну освіту у Università degli Studі імені Guglielmo Marconi (Рим, Італія). Раніше навчався в Università degli Studi di Bari за напрямом “економіка та торгівля”.

Рідна мова ― італійська, досконально володіє англійською, російською та українською мовами.