Новости

Новости

Продукция «ТЕРРА ФУД» на выставке Gulfood в Дубае
Продукция «ТЕРРА ФУД» на выставке Gulfood в Дубае
04 апреля 2018
В феврале 2018 году компания «ТЕРРА ФУД» уже в пятый раз приняла участие в международной выставке продуктов питания и напитков Gulfood в г.. Дубай. В этом году представлен ассортимент нашей продукции был сфокусирован на плавленом сыре и правлений сырном продукте, закусках, спредах, топленом и натуральном масле, рассольные сырые и тому подобное. Поскольку выставка нацелена на страны Персидского залива, то нашей продукцией интересовались представители ОАЭ, Саудовской Аравии, Ирака, Кувейта, а также Ливии, Пакистана и др.
С радостью информируем Вас, что долгожданные грузы продукции «ТЕРРА ФУД» на экспорт в Нигерии уже добрались нового континента.
С радостью информируем Вас, что долгожданные грузы продукции «ТЕРРА ФУД» на экспорт в Нигерии уже добрались нового континента.
04 апреля 2018
Контракт із новими партнерами було підписано ще у листопаді 2015 року, після чого розпочалася тривала процедура сертифікації NAFDAC (Національна Агенція Федеративної Республіки Нігерія). В рамках сертифікації виробничі майданчики компанії відвідали інспектори вищеназваної агенції по управлінню та контролю за продуктами харчування та ліками. Тоді представники NAFDAC ознайомилися з технологіями виробництва різних видів продукції, взяли участь у дегустаціях та були приємно вражені високою якістю та смаковими характеристиками продукції «ТЕРРА ФУД». Також інспектори відзначили високий рівень гігієни та підготовки спеціалістів.
Родина помандрує на Мальдіви
Родина помандрує на Мальдіви
11 января 2018

Протягом листопада та грудня тривала Акція «Мальдіви чекають» від ТМ ФЕРМА. Учасникам пропонувалось купувати плавлені сири «Ферма», збирати бали та реєструвати чеки. На переможців чекало безліч грошових призів щотижня, а у фіналі окрім грошової винагороди на щасливчика чекав супер-приз – мандрівка родиною на Мальдіви.

Что нужно, чтобы сделать плавленый сыр «ФЕРМА»?
Что нужно, чтобы сделать плавленый сыр «ФЕРМА»?
01 декабря 2017
На этот вопрос отвечает новый телевизионный ролик, который уже появился в эфире по всей Украине. С целью продвижения ТМ «Ферма» в категории плавленых сыров команда маркетинга ТЕРРА ФУД работала над созданием теплого эмоционального имиджа бренда в восприятии потребителя. А лейтмотивом нового ролика выступает натуральность продукта и вкус.
 Кулинарные чудеса от ТМ Ферма на HoReCaShow во Львове
Кулинарные чудеса от ТМ Ферма на HoReCaShow во Львове
27 ноября 2017
Компания ТЕРРА ФУД и ТМ Ферма приняли участие в ежегодной выставке HoReCaShow Lviv 2017 На стенде-кухни «Ферма» была сконцентрирована внимание многих посетителей, среди которых молодые повара, кулинарные мастера со стажем, студенты кулинарных учебных заведений, фудблогеры и другие.
Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS  від ТМ Біла лінія
Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS від ТМ Біла лінія
18 октября 2017

ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!

Сильна команда = кращі бренди!
Сильна команда = кращі бренди!
18 октября 2017

30 вересня цього року завершилось всенародне голосування за кращі товари та послуги в рамках «Української народної премії».

Споживачі обрали продукцію «ТЕРРА ФУД» в номінаціях*:

  • Кращий сир Фета - ТМ Premialle
  • Кращі масло та молоко -  ТМ Ферма
  • Кращий спред - ТМ Тульчинка
  • Кращий кефір - ТМ Біла лінія.
ТМ «Ферма» - вкусный и активный бренд
ТМ «Ферма» - вкусный и активный бренд
06 октября 2017
Почти каждый месяц ТМ «Ферма» принимает участие в мероприятиях, пропагандирующих здоровый образ жизни для украинских семей. В конце августа «фермерский палатка» радушно приглашал на дегустации и развлечения на территории «Сорочинской ярмарки» под Миргородом. А уже в начале сентября ТМ «Ферма» угощала взрослых и маленьких на семейном празднике Family Day в Киеве.
Моцарелла та сулугуні – нові сири від ТМ «Ферма»
Моцарелла та сулугуні – нові сири від ТМ «Ферма»
28 сентября 2017

Білі молоді сири давно вже полюбилися у всьому світі. Їх кулінарні властивості важко переоцінити, бо смакують вони як у гарячому, так і в холодному вигляді.

Сирні новинки від «Ферма» виготовлені за технологією чеддеризації,завдяки якій досягається м'яка, волокнисто-шарова консистенція. Такий сир більш еластичний та гарно плавиться. А завдяки зручній та інформативній упаковці споживачам буде легко орієнтуватись щодо способів використання продукту.

Фруктовые йогурты 250 г от ТМ «Ферма» - натурально, вкусно, удобно!
Фруктовые йогурты 250 г от ТМ «Ферма» - натурально, вкусно, удобно!
22 июня 2017
В мае «ТЕРРА ФУД», лидер молочного рынка Украины, предложил потребителям вкусные качественные йогурты ТМ Ферма в новом формате.
Рынок питьевых йогуртов с фруктовыми наполнителями насыщенный ассортиментом различных производителей. Но ТМ «Ферма» предлагает качественные йогурты в удобной упаковке с лучшей фермерского молока с кусочками настоящих фруктов, которые помогут в течение активного дня вкусно и полезно перекусить.