Якість

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва.

Завдяки власній розгалуженій дистриб'юторській мережі ми оперативно постачаємо нашу продукцію до торгових точок всієї країни і далеко за її межі. Протягом всього маршруту вантаж контролюють співробітники транспортного і торгового департаментів компанії.

Для перевезень ми використовуємо спеціально обладнаний транспорт, який захищає продукти від дії шкідливих факторів, перепадів температури, механічних пошкоджень.

Співробітники логістичного департаменту в обов'язковому порядку контролюють дотримання температурних режимів при завантаженні та розвантаженні продукції.

Машини, обладнані холодильними установками, везуть продукти в усі куточки країни. Так наші масло, сир і спреди потрапляють до магазинів, де на них чекають споживачі.