Якість

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва.

Для нас контроль якості не закінчується на заводах. Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції і на полицях магазинів, і на ваших столах.

Наші торговельні представники регулярно відвідують точки продажу та контролюють дотримання умов зберігання нашої продукції.

Технологи компанії здійснюють контрольні закупівлі, проводять тести нашої продукції, аби переконатися в тому, що в процесі зберігання і продажу всі смакові й поживні якості продукту залишаються на вищому рівні.

Від ферми до столу співробітники компанії «ТЕРРА ФУД» контролюють всі етапи виробництва, тому ми з упевненістю говоримо – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.