Якість

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва.

Кожна без винятку партія продукції проходить обов'язковий контроль у лабораторіях підприємства і отримує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ та ТУ. Крім власних лабораторій, контроль якості здійснюється Державними науково-виробничими центрами стандартизації, метрології та сертифікації, які проводять дослідження безпеки продукції, в тому числі перевірку на наявність у ній ГМО. Лише за результатами перевірки ми ставимо на своїх виробах маркування «Без ГМО», оскільки цей факт підтверджують державні експерти.

Вся продукція має сертифікати якості (декларації відповідності), складені на підставі більш ніж 10 різних висновків та експертиз.

Для пакування продукції ми використовуємо екологічно чисті матеріали, які забезпечують надійне зберігання продукту.

Вже готові масло та сир з виробничих цехів потрапляють до складів готової продукції, обладнаних величезними виробничими холодильниками, де автоматично підтримується потрібна температура. Зі складу всю продукцію відвантажують і транспортують до місць продажу.