Статтi
Всі статті

Що таке спред?

15 липня 2013
Що таке спред? Спред – це смачний, поживний та корисний продукт на основі рослинних і молочних жирів. Його назва походить від англійського дієслова to spread, що в перекладі означає «намазувати». В Європі та США спредом часто називають усе, що можна намазати на хліб: джем, мед, арахісове та вершкове масло. У нас цей продукт ще називають легким або рослинно-вершковим маслом. Різновидами спредів є рослинно-вершкові суміші та молочно-рослинні пасти, які відрізняються одна від одної вмістом молочного жиру. Якщо у спреді доля молочного жиру має бути не менше 25%, то у сумішах його процент має становити не менше 10%, а в пастах – не більше 3%.

Спреди – для тих, хто дбає про своє харчування
Дієтологи вважають спреди здоровою альтернативою класичному вершковому маслу через нижчий вміст у них молочних жирів. Науково доведено, що рослинні жири набагато корисніші та безпечніші за молочні. Це пов’язано з тим, що основну частину рослинних жирів складають ненасичені кислоти, тоді як молочні складаються переважно з насичених кислот, вживання яких підвищує ризик захворювань серцево-судинної системи та виникнення онкологічних хвороб. Тому спред – незамінний продукт для тих, хто дбає про свій раціон та прагне обмежити вживання насичених жирних кислот.

Спреди, пасти та суміші – ідеальний вибір для тих, хто любить пекти. Випічка з ними виходить особливо пухкою, а ще вона зберігає свіжість довше, ніж при використанні маргарину. При цьому в спредах, на відміну від маргарину, законодавчо обмежено кількість шкідливих для людського організму трансжирів, вживання яких збільшує ризик розвитку діабету, зниження працездатності організму та призводить до послаблення імунної системи. Нормована законодавством масова доля трансжирів у спредах не перевищує 8%.

Мало холестерину, багато вітамінів
У порівнянні з вершковим маслом у спредах міститься набагато менше холестерину. Окрім цього, продукт багатий на вітамін Е, відомий своїми антиоксидантними властивостями, корисний для зору та шкіри вітамін А та вітамін D, який забезпечує нормальне функціонування кісткового апарату та попереджає розвиток остеопорозу та рахіту. Все це робить спред сучасним корисним продуктом, котрий стане чудовим вибором для тих, хто піклується про своє здоров’я та намагається звести до мінімуму вживання холестерину.

Корисні властивості не єдина перевага, за яку покупці обирають спреди. Багатьом вони подобаються своїм ніжним вершковим смаком та пластичною консистенцією, адже спред можна дістати з холодильника і відразу ж намазувати на хліб. Саме тому цей продукт став важливою складовою здорового харчування людей, які ведуть динамічний спосіб життя. А завдяки властивості не пінитися та не пригоряти на сковороді спреди ідеально підійдуть для захоплених кулінарів. На додачу до всього, спред зберігається та не псується довше за звичайне вершкове масло завдяки підвищеному вмісту вітаміну Е, що виступає натуральним консервантом.