Статтi
Всі статті

«ТЕРРА ФУД» - лідер рейтингу репутації

09 червня 2017
«ТЕРРА ФУД» - лідер рейтингу репутації

У травні журнал «Landlord» оприлюднив результати репутаційного рейтингу аграрних та харчових компаній, де  компанія «ТЕРРА ФУД» знов серед лідерів.

«ТЕРРА ФУД» отримала високий бал на підставі фактичних даних, де кількість позитивних згадувань компанії у ЗМІ за 2016 рік сягнула 90%.

Авторитетні журі оцінювали компанії за наступними критеріями: бренд, довіра фінансових інститутів, авторитет власника, присутність у медіа, надійність ділового партнера, якість програм соціальної відповідальності. Транснаціональні компанії не враховувались.

«Репутація будь-якої компанії відіграє важливу роль в успішному розвитку та має значний вплив на споживчі вподобання. Ми це добре розуміємо, тому намагаємось якомога частіше інформувати громадськість, висвітлюючи цікаві події бізнесу. Важливо відмітити, що ми не створюємо позитивну репутацію штучно, навпаки, кожен департамент докладає вагомий внесок. Отже, репутація як будинок, складається із багатьох цеглин. А на лідері молочного ринку - ще більше відповідальності і ще більше очікувань від споживачів, партнерів, постачальників, співробітників тощо», - пояснює Фортунато Гуадалупі, генеральний директор компанії «ТЕРРА ФУД»