Новини
Всі публікаціі

ТМ «Ферма» на «Дні молока та сиру» 2016

29 вересня 2016
ТМ «Ферма» на «Дні молока та сиру» 2016 25 вересня ТМ «Ферма» взяла участь в головному молочному святі року — IV «Всеукраїнському Дні молока та сиру», який проходив на Співочому полі в Києві. Відвідувачі локації ТМ «Ферма» вчилися власноруч доїти корову в спеціально доїльному тренажері, дегустували та купували молочну продукцію бренду. Всі покупці брали участь у безпрограшній лотереї, а самих юних відвідувачів виставки чекав дитячий майданчик з цікавими розвагами.

На «Дні молока та сиру» ТМ «Ферма» представила молочну продукцію власного виробництва, яка вже полюбилася споживачам: вершкове масло, вершки, твердий і плавлений сири, сметана, молоко, кисломолочні продукти, м'який сир фета та новинки — йогурти зі злаками і фруктами, а також масло для дітей ТМ «Ферма». Відкриттям для відвідувачів стенду стала дегустація незвичайної, простої та смачної страви — сир фета запечений з цибулею.

ТМ «Ферма» — це натуральні молочні продукти, з любов'ю зроблені з кращого українського молока згідно з найвищими стандартами якості — ДСТУ. Мільйони споживачів по всій Україні переконалися в безкомпромісній якості продукції бренду. Саме тому, компанія впевнено гарантує, що у продуктів ТМ «Ферма» — Якість, як треба! За цими словами стоять ключові принципи виробництва продуктів ТМ «Ферма»: використання тільки натурального молока, відсутність штучних добавок і консервантів, дотримання всіх стандартів виробництва і контролю якості за ДСТУ.