Новини
Всі публікаціі

ТМ «Вапнярка» підтримає перше Національне свято сиру

20 вересня 2013

ТМ «Вапнярка» стане офіційним спонсором першого Національного свята сиру, котре відбудеться 19-20 жовтня на території столичного ВДНГ. На святі киян та гостей столиці радуватимуть конкурсами, вікторинами, призами та дегустаціями.

За підтримки ТМ «Вапнярка» вперше в Україні відбудеться захоплюючий атракціон – сирні перегони. У світі подія відома завдяки 200-літній британській традиції перегонів за головкою глостерширського сиру. Переможець конкурсу отримає подарунок від ТМ «Вапнярка» - головку справжнього «Російського» сиру.

Гості свята встановлюватимуть сирні рекорди, зокрема, за підтримки ТМ «Вапнярка» буде зафіксовано рекорд України з випікання найдовшої сирної палички. Крім цього, відвідувачі події зможуть поласувати справжніми смачними сирами ТМ «Вапнярка» у фірмових дегустаційних павільйонах.

Серед інших розваг – виступи зірок української естради, плетіння сулугуні з канатів, дегустація фондю з крекерами. Малята гратимуть у молочний боулінг та доїтимуть корів, а дорослі зможуть взяти участь у родео, іграх Angry Birds та «Закохані у сир». Усі гості свята долучаться до виготовлення дерева бажань, на яке кожен бажаючий зможе повісити власну мрію у вигляді саморобки. А справжні поціновувачі сиру матимуть можливість продемонструвати свою обізнаність у конкурсі на впізнавання видів сирів.

Організатором першого Національного свята сиру є всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко», започаткований у 2012 році за підтримки Асоціації виробників молока (АВМ).

ДОВІДКА: Асоціація виробників молока, заснована Андрієм Дикуном у квітні 2009 року, на сьогодні об’єднує понад півсотні компаній. Загальнонаціональний проект «Я люблю молоко» реалізується за підтримки АВМ з травня 2012 року. Його мета – популяризувати молоко та молочні продукти.