Новини
Всі публікаціі

«ІНТЕР ФУД» збільшує потужності з виробництва фасованого сиру

11 квітня 2013
«ІНТЕР ФУД» збільшує потужності з виробництва фасованого сиру

Наприкінці 2012 року на Крижопільському сирзаводі, що входить до складу компанії «ІНТЕР ФУД», введено в експлуатацію новий сучасний цех із виробництва фасованої сирної продукції. В новому заводському цеху встановлено ​​ лінію з виробництва фасованого сиру, оснащену обладнанням для нарізки та упаковки сиру від провідних світових виробників з Німеччини та Швейцарії.

Нова лінія дозволяє випускати різні комбінації форми, ваги і типу упаковки сиру, в тому числі популярні серед споживачів сегмент вагою 210 г та брусок вагою 230 г . На даний час асортимент фасованих сирів «ІНТЕР ФУД» представлений близько 10 найменуваннями під ТМ «Тульчинка» і «Вапнярка».

«В Україні з кожним роком зростає популярність торгових мереж. І все більше відвідувачів супермаркетів не бажають стояти в чергах, а самостійно обирати фасований товар, звертаючи увагу на дату випуску, термін придатності, повну інформацію про склад і виробника, яка розміщена на упаковці. Всі ці переваги фасованого сиру забезпечили йому в 2012 році зростання на 15% у загальних продажах сиру в Україні. За нашими прогнозами, в майбутньому цей ріст триватиме. Зберігаючи позиції одного з лідерів ринку твердих сирів, ми хочемо повною мірою відповідати очікуванням споживачів», — каже Маріанна Глотова, директор з маркетингу та продажів Групи компаній «ТЕРРА ФУД».

Перша партія фасованого сиру ТМ «Тульчинка» і «Вапнярка» зійшла з нової лінії та з'явилася на полицях українських магазинів у лютому 2013 року.