Новини
Всі публікаціі

Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS від ТМ Біла лінія

18 жовтня 2017
Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS  від ТМ Біла лінія

ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!

Із ростом темпу життя набирають актуальності продукти, які зручно використовувати в дорозі або на ходу. При цьому споживачі розуміють, що раціон харчування впливає на самопочуття та шукають корисну їжу і напої, які сприяють травленню та допомагають підтримувати здорову фізичну форму. Пробіотики – це корисні для кишечника біфідобактерії, які покращують травлення та регулюють функції імунної системи. Пребіотики, або харчові волокна, - це компоненти їжі, які не перетравлюються травною системою людини, але переробляються корисною мікрофлорою кишечника. Іншими словами, пребіотики – це «їжа» для корисної мікрофлори кишечника. Вони необхідні для росту та активності корисних бактерій в організмі, сприяють більш ефективній дії пробіотиків, допомагають оптимізувати вагу. Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та забезпечує здоров'я кісток. Крім того, нові смаки біфідококтейлю BIFIDUS - полуниця-кавун, апельсин-ананас та персик-манго - приємно вразять споживачів різного віку.

Здоровий спосіб життя починається з продуктів, які ви споживаєте. BIFIDUS від ТМ Біла лінія – унікальне та просте рішення для корисного та смачного харчування.