Новини
Всі публікаціі

ТМ «ФЕРМА» - смачний та активний бренд

06 жовтня 2017
ТМ «ФЕРМА» - смачний та активний бренд

ТМ «ФЕРМА» - смачний та активний бренд

Майже щомісяця ТМ «Ферма» бере участь у заходах, які пропагують здоровий спосіб життя для українських родин. Наприкінці серпня «фермерський намет» гостинно запрошував на дегустації та розваги на території «Сорочинського ярмарку» під Миргородом. А вже на початку вересня ТМ «Ферма» частувала дорослих та малих на сімейному святі Family Day у Києві.

«За 6 днів проведення «Сорочинського ярмарку» наш стенд відвідало більше 10000 гостей та всі вони спробували плавлені сири з різними смаками, йогурти та Молоко Какао і Молоко Ваніль ТМ «Ферма». Смак продукції оцінено на «відмінно», про це свідчили постійні черги бажаючих придбати наші продукти», - розповідає Інна Чебакова, керівник відділу трейд-маркетингу ТЕРРА ФУД.

Незабутньо для киян відбувся сьомий сімейний фестиваль Family Day. Тепла та сонячна погода сприяла гарному відпочинку, веселим розвагам від милої Корівки-аніматора та яскравим фотографіям у фото-зоні ТМ «Ферма». До того ж дегустація смачної та корисної продукції нашого виробництва залишила позитивні враження як у батьків, так і у дітей.

Отже, масові заходи допомагають не тільки популяризувати торгову марку, а і формувати лояльність до самої продукції. Бо саме в атмосфері сімейного відпочинку емоційна складова від бренд-комунікації досить глибока.

Итак, массовые мероприятия помогают не только популяризировать торговую марку, а и формировать лояльность к самой продукции. Ведь именно в атмосфере семейного отдыха эмоциональная составляющая от бренд-коммуникации достаточно глубокая.

01.jpg
02.jpg

До нових зустрічей із ТМ «Ферма»!