Новини
Всі публікаціі

Premialle запрошує на виставку FoReaCH у Києві: Cooking Show, запечена фета, піца з фетою та багато іншого

31 жовтня 2016
Premialle запрошує на виставку FoReaCH у Києві: Cooking Show, запечена фета, піца з фетою та багато іншого 1-3 листопада 2016 молочний бренд Premialle запрошує відвідати головну подію сектора HoReCa в Україні — міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH. Відвідувачів стенду «ТЕРРА ФУД» чекають захоплюючі Cooking Show з TM Premialle, майстер-класи та вікторини від зоряного кулінарного експерта Чаба Бакош. Під час майстер-класів всі бажаючі зможуть приготувати та продегустувати власноруч створені шедеври італійської кухні: піца з фетою, запечена та маринована фета, брускетта з помідорами і фетою, неймовірно ніжний часниковий соус з сиром фета. Традиційно FoReCH відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б, м. Київ.

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH — головна професійна подія сектора HoReCa в Україні. Щорічно FoReCH об'єднує лідерів галузі та є надійним комунікаційним майданчиком для укладання угод і підписання контрактів, а також дозволяє оцінити перспективи розвитку сектора.

TM Premialle — це молочні продукти преміальної якості для тих, хто любить себе і вибирає краще. Premialle виготовляється тільки з українського молока вищого сорту, з використанням високоякісних європейських заквасок. Молочні продукти Premialle не тільки дуже корисні, але і приголомшливо смачні! Ті, хто вибирають для себе краще, вибирають Premialle!

Компанія «ТЕРРА ФУД» — №1 з виробництва молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла, лідер у виробництві рослинно-вершкових сумішей та лідер в сегменті преміальної молочної продукції в Україні. «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» — одного з найбільших українських вертикально інтегрованих холдингів, розвиваючого бізнес у трьох галузях (молочна, м'ясна, агро), з виробничими майданчиками в Україні. Виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» налічують 19 заводів. Компанія є сильним гравцем на міжнародному ринку, продукція експортується більш ніж до 40 країн світу.