Новини
Всі публікаціі

ТМ «Тульчинка» – партнер фестивалю «Журналістська весна – 2015. З надією на мир»

26 травня 2015
ТМ «Тульчинка» – партнер фестивалю «Журналістська весна – 2015. З надією на мир»
26-30 травня 2015 року, за підтримки ТМ «Тульчинка», відбудеться традиційний щорічний фестиваль Інституту журналістики Київського національного університету ім Т.Г. Шевченка «Журналістська весна - 2015. З надією на мир».

В рамках фестивалю пройдуть численні майстер-класи, фотовиставка «Реконструкція світу. Фотолисти з фронту», військовий концерт з польовою кухнею, акція «Патріотичні долоньки». Організатори фестивалю з трепетом готуються до благодійного ярмарку-виставки випічки, адже для більшості людей домашній затишок і тепло асоціюються саме з ароматом свіжої випічки. Учасники ярмарку з особливим теплом будуть створювати смачну випічку за автентичними рецептами з використанням рослинно-вершкової суміші ТМ «Тульчинка». Рослинно-вершкова суміш ТМ «Тульчинка» – це високоякісний продукт, давно відомий українським споживачам. Господині активно використовують «Тульчинку» для приготування випічки, бутербродів, заправки гарнірів і смаження, адже цей продукт вдало поєднує в собі все краще від вершкового і рослинного масел. Завдяки наявності у складі олії суміш ідеально підходить для випічки і смаження, а вершкове масло в її складі надає стравам приємний і ніжний вершковий смак. На початку 2015 продукція ТМ «Тульчинка» першою в Україні пройшла перевірки в європейських лабораторіях і була відзначена знаком контролю безпеки і якості продуктів – «Добрий знак».

Цього року організатори фестивалю «Журналістська весна – 2015. З надією на мир» очікують близько 1 000 гостей з усієї України. Заключний гала концерт та ярмарок-виставка випічки відбудеться 30 травня з 11:00 в Інституті журналістики КНУ ім. Т.Г. Шевченко (вул. Мельникова, 36/1), вхід вільний. З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Приєднуйтесь до сторінки ТМ «Тульчинка» у соціальних мережах FacebookInstagram та слідкуйте за новинами бренду!