Новини
Всі публікаціі

Кефір ТМ «Ферма» - якість та смак доведено незалежною перевіркою

17 березня 2017
Кефір ТМ «Ферма» - якість та смак доведено незалежною перевіркою

В березні 2017 року незалежна організація із тестування якості товарів та послуг «Центр Експертиз Тест» оприлюднила результати дослідження кисломолочної продукції. До тестування потрапило 12 марок кефірів, серед яких Кефір ТМ Ферма.

Усі кефіри було перевірено у лабораторії на відповідність поняттю «кефір» за різноманітними показниками та шляхом дегустації. У порівняльному тесті кефір ТМ Ферма отримав найвищі оцінки по всім пунктам.

- «Ми приділяємо багато уваги смаку та якості нашої продукції, суворо дотримуючись Державних стандартів України (ДСТУ). Спочатку дегустаційна комісія компанії висловлює свою оцінку, яка береться до уваги для подальшого стандарту на виробництві. Потім, ми проводимо споживчі дегустації для досягнення ідеального продукту. Також на виробництві тестується кожна партія, починаючи з відбору кращого фермерського молока, з якого виробляється продукція ТМ Ферма», коментує перемогу Наталя Петрик, бренд-менеджер ТМ Ферма.

Ознайомитися із тонкощами процесу тестування та перевірити результати можна у відкритому доступі на офіційному сайті «Центр Експертиз Тест» https://test.org.ua/tests/food/506

Кефір ТМ Ферма - якість, як треба!